Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Силов тунинг на баба Croma 2,5 TDI - 115Hp

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Силов тунинг на баба Croma 2,5 TDI - 115Hp

    Здравейте момчета.Надявам се дане ви досадя с въпросите си за старият кошник.Обичам да се надбягвам на летището с други автомобили.За сега с автомобили до 160кс се справям добре. Клапанът на турбото ми е натегнат и качва м до 1,6 бара въздуха.И помпата е бутната да подава повечко гориво , та колцата добре се изстрелва.Обаче това не ми стига. А ако натегна още клапана , турбото и не издържа.Вече смених 2 броя турбини.Ако някой е повечко запознат бих искал да споделя някои идеи , и да ми каже може ли или не да се получи нещо. Може ли да се монтира турбо с променлива геометрия от алфа 2,4 JTD или да се монтират 2 обикновенни или нещо такова та колата пак да си върви ,но да не скапва турбините?

    #2
    бодни и един челен кулер с добри пътища една отпушена генерация ..
    alfa 164 2.0ts .fiat tipo 2.0Т 16v

    Коментар


      #3
      Здрасти колега ,Вероятно твоята Крома съм гледал на летището :D Доста сериозно се представя . Последния път за съжаление се предаде турбината , когато стана интересно За турбина от 2.4 JTD да кажат запознатите дали е съвместима, че имам едни съмняния ... Обаче имай едно на ум с турбина от 136 кс версията (VNT 25 / TD 2503) , понеже трудно се намират читави такива . Тунингистите предпочитат за 2.4 - Гарет 2256v
      Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

      Коментар

      Working...
      X