Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпроси относно тунинг на Фиат Пунто МК2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпроси относно тунинг на Фиат Пунто МК2

    Здравейте,колеги.Гледам,че тук сте многооо напред с материала,а пък аз съм много бос.Та ще се радвам ако някой може да ми помогне и даде някой насока.Решил съм да си подменям предната и задната брони на колата.Праговете ми и те може да отидат за подмяна.Та идеята ми малко да поразнообразя и да ми препоръчате от къде мога да си купя тунинг брони и прагове.Да ме посъветвате от къде мога да си ги купя.Направо дали има изцяло боди китове с всички неща.Искам да оточня,че няма да се пипа нищо по двигател,а само брони,прагове,чистачките,огледалата и може по нататък и едно окачване.Та какви съвети бихте ми дали?От къде бих могъл да си купя нещата,както и да разгледам.Благодаря ви много.

    #2
    Има една сливенска фирма с добри отзиви от нея.Потърси в google.
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар


      #3
      ЯЯЯ

      сливенската фирма е МАРГЕЛ,а варненската MG-ИЗ НЕТА ИМА ИНФО...

      Коментар


        #4
        Благодаря ви много колеги.А може ли да ми дадете някаква схема за сваляне на броните и праговете?

        Коментар


          #5
          Аз си купих направо карбоново фолио от тук http://bgtop.net/in.php/1174818508 , много е яко. За сега си направих само страничните огледала, но смятам и други детайли да облепя.МОДЕРИРАНО

          Коментар


            #6
            Модераторите не могат да смогнат да ти трият постовете. Направо ме разби с тая твоя реклама.
            Fiat Bravo 11'97
            1.4 12V A/C

            Коментар


              #7
              andrewbg написа:
              Аз си купих направо карбоново фолио от тук http://bgtop.net/in.php/1174818508 , много е яко. За сега си направих само страничните огледала, но смятам и други детайли да облепя.МОДЕРИРАНО
              Ееее, супер е сайтчето, има супер яки неща! Който го посети няма да сбърка.

              Коментар


                #8
                Fiat Bravo 11'97
                1.4 12V A/C

                Коментар

                Working...
                X