Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дайте идеи за страничен стикер-Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дайте идеи за страничен стикер-Брава

    Колеги, искам да си сложа някакво готино стикерче от двете страни на Златка.Размера фолиото, което ще взема е 200/60 cm, така че съм ограничен в тези размери.Ако имате някакви идеи и желаете да ги споделите ще съм благодарен
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    #2
    Просто някъква картинка ли искаш,или надпис.Това фолио няма ли да падне на мивката?
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар


      #3
      ето едно предложение от мене само измисли какво ще сложиш да не изглежда колата като кафез .......... намери някой як надпис на фиат и го сложи по модел според мен ще стане красиво ако не сложиш емблемата
      Прикачени файлове
      Не е важно колко коня е колата важно е какво магаре я кара!
      ex Tipo 1.6 90HP;ех Tipo 1.4 75 HP;ex Alfa 145 1.9TD 90HP;now Lancia Delta 1.6 16V 1.3HP
      DREAMS: SEDICI !!!

      Коментар


        #4
        Тук има голям избор на идеи.

        Коментар


          #5
          тия стикери ще загрозят колата.карай си я така в изчистен вид.тва лично мнение :D :P
          Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

          ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

          Коментар


            #6
            В стикера има смисъл само ако искаш да скриеш нещо надрано.
            FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

            Коментар


              #7
              =Rudi= написа:
              Тук има голям избор на идеи.
              Тея ги имам почти всичките векторни, ма нещо не ме кефят.Търся си някаква по-яка идея Драскотини има, но за жалост са все на гадни места
              "Без сърца, сме просто машини"
              Toyota Prius 1.5 Hybrid
              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

              Коментар

              Working...
              X