Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Музика на УНО

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Музика на УНО

    Здравейте!До скоро имах музика в колата но се наложи да се лиша с нея.Та сега вече съм се навил на нов проект.Въпроса ми е...Мога ли да използвам самия багажник като кутия тъй като е малък и имам газ.бутилка и няма място за буфер.Искам да си направя кора от ПДЧ или нещо подобно където да сложа басов говорител.Дали мога да очаквам някакво качество на баса по този начин? Грешен раздел -> Преместена.Модераторски екип на Fiat-bg.org

    #2
    Re: Музика на УНО

    LiGLioTo написа:
    Здравейте!До скоро имах музика в колата но се наложи да се лиша с нея.Та сега вече съм се навил на нов проект.Въпроса ми е...Мога ли да използвам самия багажник като кутия тъй като е малък и имам газ.бутилка и няма място за буфер.Искам да си направя кора от ПДЧ или нещо подобно където да сложа басов говорител.Дали мога да очаквам някакво качество на баса по този начин? Грешен раздел -> Преместена.Модераторски екип на Fiat-bg.org
    С подходящ говорител става .. навремето имах една 17-ка на кора

    Коментар


      #3
      Можеш колега , в София има 1 кадето кара Уно и му е махнал задните седалки и го е направил цялото в каса с говорители и усилватели.И свири много добре да не кажа че и привличаше всички погледи .... УСПЕХ С ПРОЕКТА
      Fiat Punto GT

      Коментар


        #4
        Ами то няма да е нещо голямо Yellow_Flash_Colorz_PDT_02 Мисля да си взема нещо 12 или 15 инчово двунамотково с един малък тъндър TCA-SUPER 2A ноооо това малко по малко.Благодаря за Инфото

        Коментар


          #5
          Колега има free air говорители (мисля,че така се казваха) които са точно за кора.Пайнер предлагат няколко модела.
          Fiat Tipo
          Corsa b комби !

          Коментар


            #6
            LiGLioTo написа:
            Ами то няма да е нещо голямо Yellow_Flash_Colorz_PDT_02 Мисля да си взема нещо 12 или 15 инчово двунамотково с един малък тъндър TCA-SUPER 2A ноооо това малко по малко.Благодаря за Инфото
            Прей го от дъски цялото бе идеи много пари и дъски да имаш и са обаждай :D

            Коментар


              #7
              durex_a написа:
              LiGLioTo написа:
              Ами то няма да е нещо голямо Yellow_Flash_Colorz_PDT_02 Мисля да си взема нещо 12 или 15 инчово двунамотково с един малък тъндър TCA-SUPER 2A ноооо това малко по малко.Благодаря за Инфото
              Прей го от дъски цялото бе идеи много пари и дъски да имаш и са обаждай :D
              Ей туй е то .. парите.Аз ако ги имам в излишък ще я дам на някой да ми я направи

              Коментар


                #8
                LiGLioTo написа:
                durex_a написа:
                LiGLioTo написа:
                Ами то няма да е нещо голямо Yellow_Flash_Colorz_PDT_02 Мисля да си взема нещо 12 или 15 инчово двунамотково с един малък тъндър TCA-SUPER 2A ноооо това малко по малко.Благодаря за Инфото
                Прей го от дъски цялото бе идеи много пари и дъски да имаш и са обаждай :D
                Ей туй е то .. парите.Аз ако ги имам в излишък ще я дам на някой да ми я направи
                Грешни пари му викам аз ! Ти си умен чиляк, познаваш цифрите имаш ролетка , предполагам има и плоскости мериш режеш дупчиш .. и накрая снимаш да видим крайният ефект

                Коментар


                  #9
                  durex_a написа:
                  LiGLioTo написа:
                  durex_a написа:
                  LiGLioTo написа:
                  Ами то няма да е нещо голямо Yellow_Flash_Colorz_PDT_02 Мисля да си взема нещо 12 или 15 инчово двунамотково с един малък тъндър TCA-SUPER 2A ноооо това малко по малко.Благодаря за Инфото
                  Прей го от дъски цялото бе идеи много пари и дъски да имаш и са обаждай :D
                  Ей туй е то .. парите.Аз ако ги имам в излишък ще я дам на някой да ми я направи
                  Грешни пари му викам аз ! Ти си умен чиляк, познаваш цифрите имаш ролетка , предполагам има и плоскости мериш режеш дупчиш .. и накрая снимаш да видим крайният ефект
                  Така мисля и да направя А ако зацикля някъде ще се обърна към вас

                  Коментар

                  Working...
                  X