Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Coupe LE 341 Вече е тук.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Страшен Фиат
    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

    Коментар


      #77
      spirit76 написа:
      Колега имаш ли вариант да направиш отливка на добавките на предната броня
      На този етап вече няма как да помогна с калъп! Ако искате мога да пиша на поляците и да видя каква цена ще ми предложат за добавките. Предполагам че ще е около 60евро!Днес докато съхнеше боята по термощита, взех че полирах и единия ключ! Имах под ръка само телефон и снимката не е от най добрите.

      Коментар


        #78
        С колко ключа си бре?
        Alfa 156 2.0 TS
        Alfa 156 20VTurbo
        Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
        Locost TF1 3.0V6

        Коментар


          #79
          Оказа се че вече имам два ключа. Този го намерих в жабката с едно дистанционно за алармата,две ключета за спиране на алармата и код картата за добавяне на дистанционни!

          Коментар


            #80
            Днес взех изпускателния колектор от шлайф и мотора вече е готов за качване :D До края на седмицата вече трябва да бръмчи.

            Коментар


              #81
              Абе отде тая капачка за маслото на двг бре......????
              Alfa 156 2.0 TS
              Alfa 156 20VTurbo
              Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
              Locost TF1 3.0V6

              Коментар


                #82
                И така е разколачено всичко защо не разглобиш генератора и да го боядисаш и него че разваля фасона.
                Обичам си работата.

                Коментар


                  #83
                  Шукария от всякъде! Завиждам благородно
                  "Без сърца, сме просто машини"
                  Toyota Prius 1.5 Hybrid
                  EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                  Коментар


                    #84
                    Valentin_V написа:
                    И така е разколачено всичко защо не разглобиш генератора и да го боядисаш и него че разваля фасона.
                    Защото най-вероятно ще се наложи смяна на лагери, четки и т.н. а тези неща качествени във България не може да намериш. Иначе като се мине на песъкоструй ще изглежда като нов. Ще преживея мръсотията по него.От днес колата вече е сглобена и покарах малко по плаца :D Първи впечатления:Според мен цвета на капака и бронята е сбъркан Най-вероятно заради дългото стоене без преден капак е "блокирал" лагера на левия макферсон. Пружината щрака дразнещо.Като динамика ми се струва че изостава доста от Бравото ми.Термощита на колектора вече е "мръсен" Явно от високата температура, лака леко се е размекнал и по него са полепнали прахоляк и парченца от радиаторната пита Опита за чистене само влоши положението.Имам и една молба към хората занимаващи се професионално с автобои (и с нанасянето им)-дали ще може да разбера аналозите на Rosso 168/F - Rosso Speed при различните фирми произвеждащи автобои.Щракнах и две бързи снимки с телефона.

                    Коментар


                      #85
                      Браво страхотно изглежда двигателя всичко свети. Вчера и аз изкарах моето купе не съм го карал от 28.06.2010 голям кеф било, аз с тия служебни пикапи съм отвикнал от леката кола.
                      Обичам си работата.

                      Коментар


                        #86
                        Купето вече е регистрирано и е в движение. От вчера вече са факт и навъртяни тестови близо 400км. Появиха се някои нови проблеми за отстраняване които за мен са доста дразнещи:1. Примигва лампата за непоставен колан(най вероятно проблема ще е в ключето в заключващия механизъм). 2. Понякога стрелката на бензиномера подскача като ужилена. 3. Вентилатора в купето не може да се спре и постоянно мени скороста си на въртене. Климатичната система е празна, но това едва ли е причината за своенравното му поведение.4. Фаровете светят на педя от бронята(тунелите по магистралата за Пловдив ги минах като камикадзе).5. Мигащата лампа за пасажерския еърбег продължава да ми къса нервите. Резултатите от диагностиката са видими на снимките. Остана текуща само тази от втората снимка която на мен ми звучи смешноИначе като динамика не е зле. Разхода на гориво също е символичен което най вероятно се дължи на наличието на 6та скорост. При 3000об/м скоростта е малко над 140км/ч като повече от 180км/ч не си позволих(по скоро виновен беше пасажера :D )В купето при висока скорост е доста тихо и комфортно(най вероятно заради оригиналните гърнета). В града тишината се нарушава само от Blow off клапана който сложих(Bailey DV 26). Най вероятно ще го махна защото всичко живо се обръща да види какво "диша" така!Окачването също се оказа доста по твърдо от очакванията ми, а сигурно ще се втвърди още ако заменя оригиналните тампони на носачите с полиуретанови(стига да намеря).Днес Купето за първи път откакто е във България беше измито и вече грее с целия си блясък.

                        Коментар


                          #87
                          Да не би тея немци, мисля че каза, да са прекъснали чек лампата, и заради това да ти вади тая грешка.

                          Коментар


                            #88
                            kaci написа:
                            Като динамика ми се струва че изостава доста от Бравото ми.
                            Вероятно си се "поулял" с олекотяването на Бравото. А пък и Купет е по дълго и широко. Базово , то си е по тежко от Браво. Остави звяра да "диша" ... нека внесе цвят в сивото ежедневие :D
                            тише едешь - хрен приедешь!
                            2.0 16V Delta 2 Продава се - http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...653&highlight=
                            http://www.3na100.com/ - за всеки, който иска да пътува ефтино.

                            Коментар


                              #89
                              ThE_PuNiSHeR написа:
                              Да не би тея немци, мисля че каза, да са прекъснали чек лампата, и заради това да ти вади тая грешка.
                              Чека си гасне. Лампата която свети е предупредителна за пасажерския еърбег. Проблема ще се отстранява в движение.Ето и малко еротика:Днес ми пристигна и прахчето с което ще полирам халогените че и те доста са пострадали от камъчетата и развалят малко визията.От другия месец се надявам да съживя малко и темата за Бравото което впрочем няма как да е по леко от Купето :D

                              Коментар


                                #90
                                колега, я дай малко повече инфо за този прах какво прави ? Ще полираш фаровете ли ? Какъв е ефекта стават лъскави или ? Кажи и как се казва от къде и за колко си си го набавил

                                Коментар

                                Working...
                                X