Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

xenon фарове

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Sko написа:
    ......
    колега да се надяваме че тази грешка е преднамерена Колеги не мога да разабера за какво толкова ви трябва ксенон Карал съм ауди със ксенон през ноща и откровено ако изключим леко по бялата светлина нямаше кой знае каква разлика За мене не си струва парите такова капитоловложение,за фаровете отворете някой брой на аутобилт със тест н атакива и излиза че коли като нисан микра с Н3 светат по добре от новите бмв-та със ксенон...пхаха,просто дизайна и настройките са важни,не толкова източника на светлината за доброто осветяване
    _______________________________________
    0885261834

    Коментар


      #17
      Selqatin написа:
      Sko написа:
      ......
      колега да се надяваме че тази грешка е преднамерена Колеги не мога да разабера за какво толкова ви трябва ксенон Карал съм ауди със ксенон през ноща и откровено ако изключим леко по бялата светлина нямаше кой знае каква разлика За мене не си струва парите такова капитоловложение,за фаровете отворете някой брой на аутобилт със тест н атакива и излиза че коли като нисан микра с Н3 светат по добре от новите бмв-та със ксенон...пхаха,просто дизайна и настройките са важни,не толкова източника на светлината за доброто осветяване
      Верно, е че не си струва за нашите стари коли да даваме толкова пари за Ксенон, но това осветяване което прави ксенона, никой не може да ме обеди, че обикновена халогенка ще го направи, че и по-добре...

      Коментар


        #18
        Относно LED фаровете, ето една статийка: http://www.worldcarfans.com/news.cfm...adlamp-studyА google знае и още...
        Fiat Ritmo 105TC
        1600cc 105к.с.

        Коментар


          #19
          и аз съм на мнение , че ксенона за момента е the best и няма сравнение с друго
          Cupra Fr

          Коментар

          Working...
          X