Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

преправяне на капак на браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    преправяне на капак на браво

    Здравейте колеги,нека и аз да се похваля с отстраняването на решетката на капака,но не намръщих фаровете заради дългите
    Прикачени файлове
    Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

    #2
    Re: преправяне на капак на браво

    колега обясни как я затвори

    Коментар


      #3
      И намираш ли някаква разлика във вървенето и охлаждането!?
      Fiat Brava TD100

      Коментар


        #4
        ами сваля се решетката пластмасовата отдолу под нея на самия капак има ламарина която е с формата на решетката и отгоре се заварява още една ламарина с големината на решетката,шлайфа се заварката и покрай фаровете да стане точно и мисля че и малко кит има покрай заварката,но не съм я правил аз де в сервиз я правиха.От към промяна на вървене,не няма промяна и също няма и в загряването поне за сега като е студено Напролет ще слагам абартова броня и разчитам на нея като е с по-голям отвор от оригиналните да охлажда,но имам приятел който си направи дизеловата брава така и не загрява.
        Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

        Коментар


          #5
          ivailo rachev написа:
          ами сваля се решетката пластмасовата отдолу под нея на самия капак има ламарина която е с формата на решетката и отгоре се заварява още една ламарина с големината на решетката,шлайфа се заварката и покрай фаровете да стане точно и мисля че и малко кит има покрай заварката,но не съм я правил аз де в сервиз я правиха.От към промяна на вървене,не няма промяна и също няма и в загряването поне за сега като е студено Напролет ще слагам абартова броня и разчитам на нея като е с по-голям отвор от оригиналните да охлажда,но имам приятел който си направи дизеловата брава така и не загрява.
          Колко те друснаха за затваренето?Или кажи цялата сума задтваряне и боя ако случайно не са ти казали отделно кое колко струва.Сега бързай да сложиш едни лупи и бронията и ще стане чудоО

          Коментар


            #6
            Хубаво е станало ама не са ти напаснали фугата на капака .Или ако преди е бил удрян някой преди това не си е свършил работата както трябва.
            FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

            Коментар


              #7
              ами колко ме друснаха не мога да кажа само за капака понеже колата беше ударена със смачкан калник,сгънат капак и счупен фар и аз мислех да махам решетката ама като я блъснаха и викам ще се прави всичко на едно,та капака е друг понеже моя се беше сгънал в пантите и майстора като го изчука и зейна с два пръста.За изчукването и боядисването на калника,на новия капак запуши дупката и ми оправи имаше на места чукнато от камъни и боядисването му и смяната на фара общо за всичките работи 200 лева труд и материали(кит и боя) вече отделно 40лв. капак и 40лв. фар,а за фугата счупена ми е пръчката която държи капака и съм я сложил по-настрани и за това се е надигнал капака явно иначе няма фуга.
              Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

              Коментар


                #8
                дано само да не ти загрява лятото така без отворите

                Коментар


                  #9
                  ами надявам се да не загрява,както писах по-горе разчитам на големия отвор на абартовата броня да компенсира след като я сложа ама мисля да слагам към пролетта да не реши още някой пиян шофьор на заледен участък да спира в колата ми
                  Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                  Коментар

                  Working...
                  X