Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

пунтото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    пунтото

    здравейте значи нов съм във форума и искам леко да си поиграя с колата само по външен вид значи предна броня,задна броня,и прагове или има ли някакъв начин да се боядисват броните и дъпелнения към тях? кажете някакви мнения

    #2
    Никакви допълнения не ти трябват, само си намери едни ниски пружини колата да легне по-ниско, намери предна броня от Пунто ГТ с голямата решетка и халогените, боядисай мигачите черни или сложи бели и си готов :P
    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

    Коментар


      #3
      само че ме дразнят тия черни брони искам да са с цвят на купето и горе долу с боядисването колко ще ми излезне?

      Коментар


        #4
        И аз съм се интерисувал за боядисването , но се отказах. Първо трябва да се шкурят броните, след което , да се подготвят за боядисване и чак тогава , да се боядисат. Като за начало те съветвам да си вземеш заден сенник и да смениш оранжевите мигачи със бели.
        Grande Punto 1.3 75 hp
        Croma 1.9 Multijet 150 hp

        Коментар


          #5
          и аз съм на мнение че нищо не ти трябва освен белите мигачи,сенника за отзад и брони в цвят на купето,колегата както каза по-горе няма да е лошо предна броня от пунто ГТ
          Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

          Коментар


            #6
            ами тя бронята е със голямата дупка.... никой ле несе заглежда по снимките? слагай бели мигачи, халогени, крило отзад (сенник) и ако имаш вазмажност едни пружини. пък може и прагове от Спортинг или ГТ...боядисването нее толкова трудно, даваш ги на бояджията и той си зане работата

            Коментар


              #7
              Удряй по една боя на броните и махай всички лепенки , боята ще ти е може би около 200-300 лева спрея да си направиш мигачите тъмни е 7 лева и танцувай /мое мнение не задължавам никой да се съобразява с него/

              Коментар


                #8
                durex_a написа:
                Удряй по една боя на броните и махай всички лепенки , боята ще ти е може би около 200-300 лева спрея да си направиш мигачите тъмни е 7 лева и танцувай /мое мнение не задължавам никой да се съобразява с него/
                точно така искам да направя само че как да свалям мигачите ?

                Коментар


                  #9
                  затъмни и задното стъкло

                  Коментар


                    #10
                    Ако махнеш това грозно фолио от стъклата и си сложиш едни хубави стопове, без тоя селски спрей колата ще стане супер.

                    Коментар


                      #11
                      Само внимавай със затъмняването С това затъмняване един познат го отнесе много здраво...Не стига ,че ще си прави със собствени средства потрошената задница ,но и предницата на ударилата го кола отзад...Катаджията ,като видял затъмнените стопове и директо си му писал акта...И с право...Не знам колко от вас са карали по кола със затъмнени по този начин стопове ,но ако свети слънце отзад ,нищо не се вижда...И все пак при удар колата със затъмнени стопове го отнася или тази със затъмнените мигачи...По-добре си сложи бели мигачи...
                      Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                      Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                      EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                      Коментар


                        #12
                        е то пак добре да са затъмнени но не чак толкова много

                        Коментар

                        Working...
                        X