Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

скоростен лост

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ако използваш друга топка, оригиналната кожа може да я стегнеш от вътрешната страна със (свинска опашка) и пак си стои добре и на мястото си.
    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

    Коментар


      #17
      batproho написа:
      Ако използваш друга топка, оригиналната кожа може да я стегнеш от вътрешната страна със (свинска опашка) и пак си стои добре и на мястото си.
      А как захващаш кожата за топката? Тези топки, които продават няма как да се захване кожата за тях и да се стегне. На оригиналната топка си има смециално по-тясно каналче в края на ствола за захващане.

      Коментар


        #18
        Еми явно не се захваща.... стяга се за самия лост със свинска опашка а не със оригиналното пръстенче. Като се замисля преди да сложа конзолата от Марея топката ми не беше фабричната и вместо с пръстен беше точно със свинска опашка стегната кожата и не мърдаше. Да се бях сетил по рано...... А какво ще кажете за рязането на лоста, след това заваряване и използването пак на оригиналната топка. Мисля си така, защото по сайтове и магазини не съм видял нито една качествена кожена топка без шукарии и лампички по нея. Е с изключение на Momo, Sparko, Isotta, но там цената е меко казано фрапираща
        Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
        Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
        Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

        Коментар


          #19
          и аз не само в интернет,а и по магазините тука виждам само някакви дето са ми доста цигански така да го нарека.Няма една свястна топка,че моята се е поизтъркала и трябва друга пък не мога да си намеря такава която не ми е циганска на по-сносна цена
          Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

          Коментар


            #20
            tarabas написа:
            batproho написа:
            Ако използваш друга топка, оригиналната кожа може да я стегнеш от вътрешната страна със (свинска опашка) и пак си стои добре и на мястото си.
            А как захващаш кожата за топката? Тези топки, които продават няма как да се захване кожата за тях и да се стегне. На оригиналната топка си има смециално по-тясно каналче в края на ствола за захващане.
            Кожата не се захваща ЗА топката а плътно под нея и няма никакви грижи като я стегнеш добре, няма мърдане .
            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

            Коментар


              #21
              ivailo rachev написа:
              и аз не само в интернет,а и по магазините тука виждам само някакви дето са ми доста цигански така да го нарека.Няма една свястна топка,че моята се е поизтъркала и трябва друга пък не мога да си намеря такава която не ми е циганска на по-сносна цена
              То обикновено в тези наши магазини от клас "GOLF TUNING" 99% от асортимента на стоките е изобретен от някой пиян китайски инженер
              Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

              Коментар


                #22
                да или пиян инженер или някои китайчета по трудово обучение и все едно аз съм измислял моделите понеже са доста грозноватички
                Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                Коментар


                  #23
                  Случайно някой да е виждал скоростен лост от друга кола преправен на Браво? Примерно от по-ново Стило, Браво, че дори и от друга марка колаhttp://lordofdeath.net/public/SL700628.JPG http://i23.ebayimg.com/02/i/000/9f/4...ear_knob.JPGИ така нататък...
                  Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
                  Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
                  Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

                  Коментар


                    #24
                    PaUnOff написа:
                    Случайно някой да е виждал скоростен лост от друга кола преправен на Браво? Примерно от по-ново Стило, Браво, че дори и от друга марка колаhttp://lordofdeath.net/public/SL700628.JPG http://i23.ebayimg.com/02/i/000/9f/4...ear_knob.JPGИ така нататък...
                    Това е добра идея и не е лошо да се изпробва. Но цената на топката ми се струва, че пак ще е фрапираща, особено ако се взима от автоморга. Да не говорим за чисто нова...

                    Коментар

                    Working...
                    X