Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тунинг

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тунинг

    Здравей те преди около месец си взех Путно и много ме кефи количката страшна е от стрария модел,произведена е 1997 година и е двуврата много ме радва.Е както и да е имам един въпрос тъй като не разполагам с много пари ме интересува дали мога да си направя някакъв готин тунинг за не много пари,защото това ми е първата кола и ме кафи на максимално.Чета разни неща в сайтовете за тунунг на въобще не разбирам от коли много много,ако трябва ще пратя снимки на колата.Благодаря предварително

    #2
    Re: Тунинг

    lexotan написа:
    Здравей те преди около месец си взех Путно и много ме кефи количката страшна е от стрария модел,произведена е 1997 година и е двуврата много ме радва.Е както и да е имам един въпрос тъй като не разполагам с много пари ме интересува дали мога да си направя някакъв готин тунинг за не много пари,защото това ми е първата кола и ме кафи на максимално.Чета разни неща в сайтовете за тунунг на въобще не разбирам от коли много много,ако трябва ще пратя снимки на колата.Благодаря предварително
    събери си парички и тогава пак питай
    FIAT Bravo Club Plovdiv
    Con Asistencia di Veloce

    Коментар


      #3
      имам едни тунинг прагове като за теб,давам ги само а 60лв а са много здрави,ако решиш пиши.От това по ефтино няма как

      Коментар


        #4
        кола

        такава ли е
        Прикачени файлове
        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

        Коментар


          #5
          тази задна броня е отвратителна
          Power Under Pressure

          Коментар


            #6
            WhitePower написа:
            тази задна броня е отвратителна
            мда с тоя изчистен вид Yellow_Flash_Colorz_PDT_29 тунинг с малко пари не става брат
            Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
            Punto. 1.2 16v. 86hp+

            Коментар


              #7
              Re: Тунинг

              lexotan написа:
              Здравей те преди около месец си взех Путно и много ме кефи количката страшна е от стрария модел,произведена е 1997 година и е двуврата много ме радва.Е както и да е имам един въпрос тъй като не разполагам с много пари ме интересува дали мога да си направя някакъв готин тунинг за не много пари,защото това ми е първата кола и ме кафи на максимално.Чета разни неща в сайтовете за тунунг на въобще не разбирам от коли много много,ако трябва ще пратя снимки на колата.Благодаря предварително
              Съветвам те да си караш колата и да не даваш излишни пари за тунинги. Предполагам си млад шофьор и също така млад на години. Колата, коят си избрал е добър избор, върви задоволително, а и поддръжката не и е скъпе. Вместо да харчиш излишни пари за туниране, същите пари можеш да ги вложиш в нужни за колата неща, които биха ти били наистина от полза. Няма нищо лошо да си я поддържаш в изряден вид, но не прекалявай. Все пак колата е да служи на тебе, а не ти на нея. Разбира се ако не се грижиш пък въобще за нея ще отваря и проблеми. Просто помисли реално, защото ако решиш някой ден да се качваш на по-бърза, по-голяма и всичко ПО от сегашната, няма да можеш да и вземеш почти никакви пари. Това е реалността. Както казаха и колегите преди мен, ако ще правиш нещо го прави, като хората и с повечко пари. Успех от мен и много безаварийни километри с Фиатчето.

              Коментар


                #8
                Опа добър вечер,и така вече си слажих праговете на кола и xenon крусши но сега ме изтресува може ли да се слажи спортен фиртър на путно и сторитно окачване + гърнета спортни и като цена колко може да излизе?А да и да Ви попитам тъй като се по на ти с колите може ли да се слажат 15 вместо 13 на сумите и колко са джантите за тях?Скоро ще качи снимки ама като го направя съсвем Лека вечер и мерси предварително

                Коментар

                Working...
                X