Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Blow off за уно турбо ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Blow off за уно турбо ???

    Колеги дали ще мога да ползвам този клапан http://tuning-parts.bg/browse/product/id/793/ , питам защото съм слагал един модел дето се боди Type RS и колата на съскаше готино, но на свободна си гаснеше (не държеше обороти). И въобще някой ползвал ли е точно този клапан и доволен ли е ?Колата е Фиат Уно 1.3 турбо, вмомента е с Blow off на bosch (рециркулиращ) но изпуска свободно в атмовферата, но колата изпуска повече въздух през дебитомера отколкото през блол оффа (като пусна газта имам впредвид)

    #2
    Мми вържи си рециркулацията на Бош-а (както си е заводски) и му вържи и вакуума отгоре и нема да ти сърджва турбината и ше си бачка и бов-а, а също и нема ти гасне колата Yellow_Flash_Colorz_PDT_16 Или мноо държиш на съскането а? Тоз блоу офф от линк-а, ако наистина е дву-бутален (демек пълно копие на Forge Motorsport) би трябвало да ти свърши работа и хем да съскаш, хем да не гаснеш по светофарите :D Единственото, което мен лично не ме кефи хич, е че е китайско копие, мма тва си е мой проблем Yellow_Flash_Colorz_PDT_16

    Коментар


      #3
      двубутале е моя бившия ми беше такъв но не е кой знае какъв звукът , и зависи какво разбираш под яко съскане
      Power Under Pressure

      Коментар


        #4
        Сега като прави този сърдж има ли някав проблем ? Препоръчайте някой клапан който ще съска и няма да гасна

        Коментар


          #5
          zl0_un0 написа:
          Сега като прави този сърдж има ли някав проблем ?
          Ся тва за сърдж-ването на турбината ше ти го обясня нагледно така: според теб, ако ти тичаш напред, а аз те бутам назад, дали е по-добре от случая в който ти тичаш напред и аз те бутам отзад Yellow_Flash_Colorz_PDT_16 Ако на турбините им беше гот да сърдж-ват дали щеше някой да се набутва и да им слага блоу офф-и некви :D А относно това къф бов да си сложиш и да не гаснеш, то и аз и Орлин ти казахме-двубутален, тъй че китайчето дет си дал на линк-а щи върши работа (до колко и как точно е друг въпрос) а ако искаш аз да ти препоръчам-то ако си навит да дадеш 200+лв. за клапан-истински, пиши и ше те ориентирам :D

          Коментар


            #6
            Ами не, 200лв. не ми се дават. Значи си оставам на китайчето, все пак мерси за информацията

            Коментар


              #7
              zl0_un0 написа:
              Ами не, 200лв. не ми се дават. Значи си оставам на китайчето, все пак мерси за информацията
              Ааа нема за кво да благодариш Yellow_Flash_Colorz_PDT_16 и аз предполагах, че 200+лв. нема ти се дават А що просто не си спестиш и тия 100лв. за копието от линк-а и не си вържеш наличния Бош както си е фабрично и готово :D , така ще си с най-малко ядове и дадени пари

              Коментар


                #8
                Бисере има 6+ от мене как обясни сърченето до сега съм се смял
                Power Under Pressure

                Коментар

                Working...
                X