Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ъпгреид на фаровете....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    skataf4o_ написа:
    san4o написа:
    Selqtin,Всичко е много хубаво за сега, харесва ми, постарал си се, само едно нещо не ми харесва ... стъклото, няма да е лошо да се замислиш за едни кристални фарове ...
    Много яко!Някой ще може ли да ми прати снимки на ангелските очи да видя как стоят на типо!Ако някой ги е сложил на типо?
    тая тема е отпреди 5години ве пич :D

    Коментар


      #47
      aleksi1209 написа:
      skataf4o_ написа:
      san4o написа:
      Selqtin,Всичко е много хубаво за сега, харесва ми, постарал си се, само едно нещо не ми харесва ... стъклото, няма да е лошо да се замислиш за едни кристални фарове ...
      Много яко!Някой ще може ли да ми прати снимки на ангелските очи да видя как стоят на типо!Ако някой ги е сложил на типо?
      тая тема е отпреди 5години ве пич :D
      Да знам но искам да си сложа!И за това питам,ако никой не знае няма проблем.Мерси
      Никога не е късно да станеш за резил!

      Коментар


        #48
        Re: здравеите

        galinchooo написа:
        ми колеги пробваите и с лист нижовка бре.Пак става.Само че аз имам един проблем, не мога да си намеря такива пръчки.Аиде да ви помоля ако некои знае каде се продават да ми купи и да ми прати по спиди, за моя сметка и с наложен платеж.Незнам колко са скъпи но тук в Бургас ги нема (то по принцип нищо нема в тоя скапан град).Много сам мераклия да си кордисам и аз такива габарити(ако не я продам де).Е ако я продам ще останат за новата.Та ако някои има вазможност да ми вземе нека ми цакне на лични.Искам 10 бр.(само). Цената каква е?. :D
        И аз искам да попитам от къде мога да си купа такива тръбички?

        Коментар


          #49
          ето го и моя вариант - 16 диода на габарит отреде, и по 40 диода на габарит и 40 на спирачка отзаде или общо 80 на страна
          Прикачени файлове

          Коментар


            #50
            maranello много добре се е получило НО !!!! .... не мислиш ли че трябва да раскараш жълтите габарити на фаровете ..... .... ще изглежда много по-злобно !!!!!
            AUDI 1.8 20V TURBO
            ex - FiAT BRAVO 2.0 20V, 1.9 JTD ++, 1.8 16V+газ, Alfa Romeo 1.9 JTD

            Коментар


              #51
              сменени са с сини но нямам снимка - идеята беше важна за диодите около лупата малкия durex_a знае за какво става дума - некой хубав слънчев ден ще има фотосесия

              Коментар


                #52
                Колега имам въпрос. Как успя да разглобиш стопа за да му сложиш диодите. Аз пробвах но е залепен и ме е страх да не се счупи

                Коментар


                  #53
                  maranello -твоята кола е като икона за всеки диоден поклонник като мене аз така и не успях с два комплекта фарове да постигна отделянето на стъклото от корпуса иначе преди 4 години си купих тези прозрачни пръчки дето питаха по-горе за тях , ама така и не успях да ги инсталирам. Смятах да мина и на твоя вариант с много диоди около лупата , уви не ми се отдаде да разлепя стъклата ни във фурна , ни с гореща вода -отказах се за винаги с тази кола . Още веднъж комлименти за старанието и професионалното изпълнение

                  Коментар


                    #54
                    Ааа колега станало е уникално ... щом се познавате с колегата "Дюрекса" още по-добре, дайте да си чукнем една мини срещичка че и аз си взех марейски фарове и докато не съм ги монтирал да ми обясниш за какво иде реч :D , поздрави
                    Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
                    Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

                    Коментар


                      #55
                      отпред се отделят лесно само с нагряване и още малко нагряване :D , но отзаде си е проблем защото алуминиевата основа е пресована заводско към пластмата, казвате с durex_a и правим срещата и показвам

                      Коментар


                        #56
                        Ко ко ? ко каза ко , ко за мене ? ко ся Ни разбрау сакати да ми миити фарувити ли уаааааааа?

                        Коментар


                          #57
                          maranello - свети ли ти чека за изгорял габарит или стоп светлина след тези манипулации?

                          Коментар


                            #58
                            durex_a написа:
                            Ко ко ? ко каза ко , ко за мене ? ко ся Ни разбрау сакати да ми миити фарувити ли уаааааааа?
                            Ммммдам .... може да минем и без Дюрекситу
                            Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
                            Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

                            Коментар


                              #59
                              Airfan - свети една лампичка постоянно само да влюча светлините, и при натискане на спирачките двете лампи STOP и те но след година се свиква и не ти прави впечатление

                              Коментар


                                #60
                                Сваляш таблото и вадиш крушките Аз така съм махнал лампичката за проблем по двигателя, като карам на газ да не ми дразни ))
                                "Без сърца, сме просто машини"
                                Toyota Prius 1.5 Hybrid
                                EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                                Коментар

                                Working...
                                X