Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ъпгреид на фаровете....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    някой беше казал че във фурната могат да се загреят
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #32
      то и на линковете са си сложени на тава за фурна
      Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
      Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
      Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

      Коментар


        #33
        Selqatin написа:
        http://www.geocities.com/crx_auto/angel_eyes.htmЗначи тука пише подробно как да се направят,аз ги направих горе долу така,само с една разлика-не ползвах диоди и плексигласа ми е кръгъл ако имаш някой допълнителни въпроси питай
        А как ги закрепи на фара ? И щом не си използвал диоди, с какво ?

        Коментар


          #34
          Turbo написа:
          Selqatin написа:
          http://www.geocities.com/crx_auto/angel_eyes.htmЗначи тука пише подробно как да се направят,аз ги направих горе долу така,само с една разлика-не ползвах диоди и плексигласа ми е кръгъл ако имаш някой допълнителни въпроси питай
          А как ги закрепи на фара ? И щом не си използвал диоди, с какво ?
          Прозрачен силикон и 6В крушки
          _______________________________________
          0885261834

          Коментар


            #35
            Selqatin написа:
            Turbo написа:
            Selqatin написа:
            http://www.geocities.com/crx_auto/angel_eyes.htmЗначи тука пише подробно как да се направят,аз ги направих горе долу така,само с една разлика-не ползвах диоди и плексигласа ми е кръгъл ако имаш някой допълнителни въпроси питай
            А как ги закрепи на фара ? И щом не си използвал диоди, с какво ?
            Прозрачен силикон и 6В крушки
            Мерси, а за стъклото ли си ги прикрепил ? Тези крушки 6B какви са, има ли ги по магазините, и горе долу какво представляват

            Коментар


              #36
              Selqatin дали ще стане с трабички от системи? Те са силиконови и прозрачни.
              Brava 1.6 16V ELX

              Коментар


                #37
                mr_miti написа:
                Selqatin дали ще стане с трабички от системи? Те са силиконови и прозрачни.
                С тръбички не става трябва плътни пръчки
                _______________________________________
                0885261834

                Коментар


                  #38
                  Само едно нещо не разбрах.Как се правят нарезите по вече готовия обрач?Благодаря предварително.
                  Punto ELX

                  Коментар


                    #39
                    bmw_boy написа:
                    Само едно нещо не разбрах.Как се правят нарезите по вече готовия обрач?Благодаря предварително.
                    Един от триковете е да нарежеш резба с плашка по пръчката - преди да я огъваш.

                    Коментар


                      #40
                      jamie този вариант май наистина е най добър не се бях сетил за това наистина ама то и все не остава време да ги започна тези рингове
                      Madness Motorsport
                      (\__/)
                      (='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
                      (")_(") signature to help him gain world domination.

                      Коментар


                        #41
                        bmw_boy написа:
                        Само едно нещо не разбрах.Как се правят нарезите по вече готовия обрач?Благодаря предварително.
                        Другия вариант е със ножовка :D

                        Коментар


                          #42
                          здравеите

                          ми колеги пробваите и с лист нижовка бре.Пак става.Само че аз имам един проблем, не мога да си намеря такива пръчки.Аиде да ви помоля ако некои знае каде се продават да ми купи и да ми прати по спиди, за моя сметка и с наложен платеж.Незнам колко са скъпи но тук в Бургас ги нема (то по принцип нищо нема в тоя скапан град).Много сам мераклия да си кордисам и аз такива габарити(ако не я продам де).Е ако я продам ще останат за новата.Та ако някои има вазможност да ми вземе нека ми цакне на лични.Искам 10 бр.(само). Цената каква е?. :D
                          FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

                          Коментар


                            #43
                            абе много добре си си направил фаровете бе човек!!!за ква селяния говориш???супер изглежда 18г. пикльо с БМВ 3 1984г. + "майсторски" сложено фолио на стъклата + огромна лепенка PIONEER на задното + шапка (на БМВ разбира се) на главата и свиреп (толкова че да ти стане смешно направо) поглед + отчайващо стенещите елипси ЕЛИТ от които трудно се различава аджеба тва Райна ли е или Азис + един пернишки номер - ей тва е селско брат
                            Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                            Коментар


                              #44
                              Selqtin,Всичко е много хубаво за сега, харесва ми, постарал си се, само едно нещо не ми харесва ... стъклото, няма да е лошо да се замислиш за едни кристални фарове ...

                              Коментар


                                #45
                                san4o написа:
                                Selqtin,Всичко е много хубаво за сега, харесва ми, постарал си се, само едно нещо не ми харесва ... стъклото, няма да е лошо да се замислиш за едни кристални фарове ...
                                Много яко!Някой ще може ли да ми прати снимки на ангелските очи да видя как стоят на типо!Ако някой ги е сложил на типо?
                                Никога не е късно да станеш за резил!

                                Коментар

                                Working...
                                X