Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 1.6 Upgrade

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Bravo 1.6 Upgrade

    Здравейте, карам Браво 1.6 103hp, доста съм доволен поне засега, тъй като колата е поучукана съм решил да се позанимавам със нея, но във главата ми се въртят разни идеи за доразвиване на мотора.Умишлено пускам темата тук за да се посъветвам с компетентни хора...Някой бутал ли е нещо по този мотор ?Има ли алтернатива за доразвиване ?Имало ли е ефект ?Поздрави...
    Карай разумно !!!

    #2
    Здравей колега,аз съм с такъв двигател само че моя е 90 коня и по него е правено следното.има чип,спортна генерация,оригинален спортен филтър и последно дадохме малко предварение за по-добър вървеж.доста доволно си понавървява,аз съм много доволен.ПОЗДРАВИ!!!
    Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

    Коментар


      #3
      Моята "бегуна" има спортна генерация и (бай илия тунинг) спортно филтърче, върви невероятно добре но и гори доста...Чип-ът има ли ефект...Има ли механичен начин да се напъне още мотора ( турбо, валове, бутала... ) ?Някой друг правил ли е нещо...
      Карай разумно !!!

      Коментар


        #4
        nevipa написа:
        Моята "бегуна" има спортна генерация и (бай илия тунинг) спортно филтърче, върви невероятно добре но и гори доста...Чип-ът има ли ефект...Има ли механичен начин да се напъне още мотора ( турбо, валове, бутала... ) ?Някой друг правил ли е нещо...
        С тез турбини май заразата стана голяма Взехме и култовия "1 и шес" да турбинираме.... Иначе начина да се турбинира един матор не, че има механичен начин за това,а е и единствения начин Щото аз не знам как може да се турбинира кола да кажем по химичен начин
        ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

        Коментар


          #5
          2000 20v turbo написа:
          nevipa написа:
          Моята "бегуна" има спортна генерация и (бай илия тунинг) спортно филтърче, върви невероятно добре но и гори доста...Чип-ът има ли ефект...Има ли механичен начин да се напъне още мотора ( турбо, валове, бутала... ) ?Някой друг правил ли е нещо...
          С тез турбини май заразата стана голяма Взехме и култовия "1 и шес" да турбинираме.... Иначе начина да се турбинира един матор не, че има механичен начин за това,а е и единствения начин Щото аз не знам как може да се турбинира кола да кажем по химичен начин
          Може и по физичен.Вземи си 2.0 20в турбо и го сложи в коша... или другия вариант е 155 20в,успех...но не си заслужава да се занимаваш с 1.6

          Got nos?

          Коментар


            #6
            Аз не говоря конкретно за турбиниране на мотора...Просто искам да чуя коментари относно мотора, и евентуално неговото доразвиване...Относно "физичния" вариянт: Успехът ще е гарантиран BTW: Как са цените на 2.0 20в /турбо... ?Поздрави
            Карай разумно !!!

            Коментар


              #7
              nevipa написа:
              Аз не говоря конкретно за турбиниране на мотора...Просто искам да чуя коментари относно мотора, и евентуално неговото доразвиване...Относно "физичния" вариянт: Успехът ще е гарантиран BTW: Как са цените на 2.0 20в /турбо... ?Поздрави
              Цените са според зависи състояние и т.н.Това не са чистонови авточасти за да има точна цена.А доразвиване на този двигател за мен е ГАЗ и нищо повече...

              Got nos?

              Коментар


                #8
                http://www.youtube.com/watch?v=GlsAGr6FD6EЕто ти 1.6 с турбо
                FIAT Bravo Club Plovdiv
                Con Asistencia di Veloce

                Коментар


                  #9
                  Към колегата Ивайло Рачев - като му дадохте предварение не се ли влоши работата на празен ход, а и на кои дадохте прадварение на всмукателните или на изпускателните или и на двете?

                  Коментар


                    #10
                    Колега ,за 1.6 не си струва да се дават много пари...Ама ако искаш да налееш към 1000 и кусур - решението е едно...Права генерация на 63 мм. ,хубави свещи ,хубав спортен филтър ,хубави кабели и след това чип...Стига му според мен...А и за повече няма ресурс двигателя...
                    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                    Коментар

                    Working...
                    X