Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спортни постелки за седалки Fiat Bravo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спортни постелки за седалки Fiat Bravo

    Здравеите. Оригиналните седалки са изтрити и ми ще да ги освежим със спортни постелки за тях.Говорим за Fiat Bravo сребрист. Ако може да ми помогнете с идеи, снимки и каквито и да е предложения са добре дошли?Аз съм от Бургас, ако кажете и магазин откъдето да могат да се закупят би било страхотно.Цвета на колата е като на тази на снимката:http://www.miseaprix.com/img/photos/...рикачам снимка и на постелките, който съм харесал, видях ги по чужди саитове.
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo 1.9 TD, 75
    1999 г

    #2
    колега във всеки магазин за автоаксесоари има голям избор за стелки поразходи се из магазините и все ще си харесаш някакви
    ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
    Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
    Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

    Коментар


      #3
      Grisha_bravo написа:
      колега във всеки магазин за автоаксесоари има голям избор за стелки поразходи се из магазините и все ще си харесаш някакви
      Аз се поразходих ама все ми се виждат цигания някакви. То самата идея за постелки е цигания донякъде.Ако някой знае къде може да се намерят като сивите на снимката, която съм сложил?Мисля, че такива ще се връзват.
      Fiat Bravo 1.9 TD, 75
      1999 г

      Коментар


        #4
        Не е ли по-добре да се разходиш по моргите за 50лв сигурно ще си намериш направо 2 седалки, вместо да си загрозяваш колата с такива циганийки
        ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
        Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT R.I.P
        Jet Black E46 M3

        Коментар


          #5
          injekciona написа:
          Не е ли по-добре да се разходиш по моргите за 50лв сигурно ще си намериш направо 2 седалки, вместо да си загрозяваш колата с такива циганийки
          Работата е там, че колата ми е подарък.Имаме друга нова кола.Тази ми трябва да ходя до магазина и обратно и за подобни разходки из града. Тоест нямам сметка да наливам в нея излишни пари, при положение че имам нова кола.Искам съвсем леко да я освежа отвътре. Освен това нищо не разбирам от коли и съм ограничен като време, понеже се налага да работя.Затова се спрях на вариянта със постелките.Ако имаш пари и време, като гледах в youtube може да си направиш колата да изглежда зашеметяващо.Друг проблем е, че в колата не мирише особенно приятно. Това предполагам се дължи на факта, че в една автомивка багажника остана полу-отворен. Изчистихме я, ама още си мирише. Мисля си за ароматизатор тип бомба, обаче и по този въпрос, ако има някои да сподели мнение би било добре.
          Fiat Bravo 1.9 TD, 75
          1999 г

          Коментар


            #6
            Е то хубави постеллки струват колкото други седалки,а може и повече,ако са найстина хубави.
            Fiat Tipo
            Corsa b комби !

            Коментар

            Working...
            X