Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Снимки на интериорен тунинг?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Снимки на интериорен тунинг?

    Момчета трябват ми снимки на интериорен тунинг на типо,искам да видя хората къде са намерили място за монтаж на мониторче по таблото,да го видя направено как стои.Търся ама или съм смотан или незнам какво да напиша в гугъл.Помагайте.
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    #2
    Re: Снимки на интериорен тунинг?

    pecata написа:
    Момчета трябват ми снимки на интериорен тунинг на типо,искам да видя хората къде са намерили място за монтаж на мониторче по таблото,да го видя направено как стои.Търся ама или съм смотан или незнам какво да напиша в гугъл.Помагайте.
    Що не вземеш да си измислиш сам място или положение? Всъщност тези неща се правят според това колко ти се занимава да кормиш и местиш копчета и колко и какъв тип компромиси си готов да направиш.Не те съветвам да "крадеш" идеи защото всички са такива че все да има нещо което да не те кефи Op.. сега разгледах типоците отвътре. До сега не бях виждал на какво прилича таблото на типо.... мн индикатори мн нещо бре :D та... моето мнение е че мястото на твоето мониторче е там където ти е касетофона и жабчицата наклона е супер за водача и пасажера до него.Старата ми кола беше пунто и кажи речи мн си приличат с типото( по въпросното място)Ето ти снимки да добиеш представа:

    Коментар


      #3
      Ей сега ще постна една снимка на типовото табло + барчето.
      Fiat Tipo
      Corsa b комби !

      Коментар


        #4
        Вариант 1:Вариант 2:Това са 2-та варианта,без да се местят врътките.Немога да го намеря изпълнено на снимка по нета, да го видя как би изглеждало.Нямам по хубави снимки,те и тези не са мой,дано разберете кво имам впредвид.
        Fiat Tipo
        Corsa b комби !

        Коментар


          #5
          И двата варианта ми се струват неадекватни. За 1...за никога не бих си затворил парното.За 2....как мислиш, че ще може да се гледа в тоя монитор.нестига ческоростниялост ще пречи ами и ъгала е отвратителен. Трябва да назначиш масажист в колата след всяко клипче да разтрива вратовете на гледащите :DЗащо държиш да е вгравен???

          Коментар


            #6
            Аз съм за първия вариянт!Има достатачно други места от където да топли парното!!!!!!!!!!п.п.скоро и аз мисля да затварям на мойто Пунто тия средните духалки за да сложа 7"навигация Yellow_Flash_Colorz_PDT_11

            Коментар


              #7
              valyotuning написа:
              Аз съм за първия вариянт!Има достатачно други места от където да топли парното!!!!!!!!!!п.п.скоро и аз мисля да затварям на мойто Пунто тия средните духалки за да сложа 7"навигация Yellow_Flash_Colorz_PDT_11
              Затваряй, няма да съжаляваш!На мареата откакто са ми затворени централните ми е доста по-добре.Силата на струята се пренасочва към останалите духалки, тъй че нямаш ядове.
              kostadinov.n написа:
              И двата варианта ми се струват неадекватни. За 1...за никога не бих си затворил парното.За 2....как мислиш, че ще може да се гледа в тоя монитор.нестига ческоростниялост ще пречи ами и ъгала е отвратителен. Трябва да назначиш масажист в колата след всяко клипче да разтрива вратовете на гледащите :DЗащо държиш да е вгравен???
              Лоста пречи само на първа.За разположението нека всеки сам прецени.На мен ми харесва и долу и горе.Не съм от хората които гледат и шофират ноооо всеки луд с номера си...

              Коментар


                #8
                Идеята е само и единствено газарийка нищо повече.Не искам стоящ защото ми се ди грозно (лично мнение),вграден няма да го свалям всеки пък и по трудно ще се открадне.Може би ще е горе,почти съм набавил необходимите пластмаси върху който да почна да работя по вграждането,че ако не стане както трябва да не остана без духалки и панел с врътки.
                Fiat Tipo
                Corsa b комби !

                Коментар

                Working...
                X