Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предна броня на Пунтото-тунинг

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предна броня на Пунтото-тунинг

    Колеги ,дайте малко акъл,дали да я изправям или да я тунинговам предната броня на Пунтото?Дайте идеи
    Прикачени файлове

    #2
    нагрей я със сешоар за горещ въздух и я натисни и ще се оправи...

    Коментар


      #3
      JacK`DanielS написа:
      нагрей я със сешоар за горещ въздух и я натисни и ще се оправи...
      Братле,това сериозно ли е?Ако наистина стане ще ми спестиш доста главоболияТа......значи свалям фара и отвътре навън със сушоара на горещ въздух и натискам ..Така ли???

      Коментар


        #4
        ми то сцепено няма , като понагрееш ще умекне пласмасата и хоп и ще се изпъне ( с съвсем малко белези)
        Power Under Pressure

        Коментар


          #5
          И аз, съм на същото мнение... Еми колега най- добре свали бронята нагрей отвътре и натисни с нещо, например с дръжка на чук :D Упсех!
          Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
          Punto. 1.2 16v. 86hp+

          Коментар


            #6
            WhitePower написа:
            ми то сцепено няма , като понагрееш ще умекне пласмасата и хоп и ще се изпъне ( с съвсем малко белези)
            Сцепено няма да!Даже и ожулване не забелязвам,но не мисля че само с едно награвяне ще се оправи от само себе си.Не е ли по нормално да се свали първо фара и от вътрешна старана нада се поначука,или да се свали първо пластмасата?

            Коментар


              #7
              zackdelaro4a написа:
              WhitePower написа:
              ми то сцепено няма , като понагрееш ще умекне пласмасата и хоп и ще се изпъне ( с съвсем малко белези)
              Сцепено няма да!Даже и ожулване не забелязвам,но не мисля че само с едно награвяне ще се оправи от само себе си.Не е ли по нормално да се свали първо фара и от вътрешна старана нада се поначука,или да се свали първо пластмасата?
              Чукай, после ще си чукаш главата Хем питаш хем филосовстваш.... хора като тебе не мога да ги разбера.Вземи един пистолет за горещ въздух, нагрявай отвътре и натискай!Ако мислиш, че няма да стане дай пистолета на някой който мисли, че ще стане Ако не си съгласен с мненията тук, си пробвай твоите методи.

              Коментар


                #8
                Yellow_Flash_Colorz_PDT_15 Мерси на всички отзовали се

                Коментар


                  #9
                  Вече е тунингована - лепенката Sparco.
                  1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

                  Коментар

                  Working...
                  X