Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Marea интериор + снимки

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Kuku написа:
    Извинявам се за отклонението от темата, но бих искал да попитам, дали при вече свалени под/таван/кори на ламарината не е удачно да се монтира допълнителна шумоизолация.Аз имам такава, заради музиката и смея да твърдя, че ефекта е поразителен, а хем при мен е само на вратите и в багажника, т.е. аз нямам на пода и тавана - тогава сигурно щеше да е направо като в S-класа
    Монтирана е, колега. Само на твана няма да има, понеже няма място , а и самият таван има два слоя стъкломат, смола и кожа. Достатъчно му е.

    Коментар


      Коментар


        И сега имали осезаема разлика че аз от година замислям такъв проек но не съм измислил материала ,все се спирах на тая мебелната вата от нетъкан текстил .Това с което си го направил на какви пари излиза .
        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

        Коментар


          dani389 написа:
          И сега имали осезаема разлика че аз от година замислям такъв проек но не съм измислил материала ,все се спирах на тая мебелната вата от нетъкан текстил .Това с което си го направил на какви пари излиза .
          И аз обмислях хиляди варианти преди да се спра на този. Избрах микропорестата гума понеже е самозалепваща, което я прави лесна за полагане. Ефект няма, понже колата ми, все още е без таван, кори на гредите, задна седалка и облегалка, както и изолацията под тях.

          Коментар


            от каде кути tft-то и колко пари много ми хареса как е станало

            Коментар


              mitko_b4 написа:
              от каде кути tft-то и колко пари много ми хареса как е станало
              Подарък ми е от приятел. Когато го правих, струваше около 80-85лв.

              Коментар


                Евала за труда - наистина всичко е на професионално ниво... Поздравления и за колата - уникално запазена ми изглежда под "дрехите" Ако имаш някакви драми с "конверсията" на седалките от купето, свиркай, може да ти помогна, въпреки, че явно ти е напълно ясно какво трябва да се направи щом си разглобил "чучките"

                Коментар


                  Като малък много ми беше интересно как в Англия продават коли, които да си сглобиш сам и да си караш. И много исках и аз Мераклия съм да си взема някоя малка стара колица и да си я рестварирам. Но като гледам темата ти хем се кефя, хем се депресирам - аз май не бих могъл да се справя с това, поне не и с оскъдното време, което имам свободно и липсата на условия в София ( и без тези ограничения обаче съм далеч от твоето ниво ). И май ще трябва да се откажа от мерака си.Това, което правиш е невероятно, не само заради труда, който влагаш, но и заради начина по който го правиш - с вкус, без крещящи грозотии, а с подчертаване на готините неща в дизайна и доизкусуряване, където може.Дръж ни в течение с развитието на проекта.
                  like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                  Коментар


                    Lane Staley написа:
                    Като малък много ми беше интересно как в Англия продават коли, които да си сглобиш сам и да си караш. И много исках и аз Мераклия съм да си взема някоя малка стара колица и да си я рестварирам. Но като гледам темата ти хем се кефя, хем се депресирам - аз май не бих могъл да се справя с това, поне не и с оскъдното време, което имам свободно и липсата на условия в София ( и без тези ограничения обаче съм далеч от твоето ниво ). И май ще трябва да се откажа от мерака си.Това, което правиш е невероятно, не само заради труда, който влагаш, но и заради начина по който го правиш - с вкус, без крещящи грозотии, а с подчертаване на готините неща в дизайна и доизкусуряване, където може.Дръж ни в течение с развитието на проекта.
                    Тази работа иска, ако не пари, то доста свободно време. Всичко става много бавно, особено ако правиш всичко сам... От фотобъкет ми отрязаха правата и сега снимките отидоха подяволите. Тезидни, ще се опитам да налея най-важните снимки в един от постовете или ще помоля някой модератор да ги помести в първа страница на темата, че така, без снимки е доста неприятно да се чете темата...

                    Коментар


                      снимка.бг п.п.Просто препоръчвам,а не правя реклама.Интересно ми е все пак да мога да видя снимките.
                      Fiat Tipo
                      Corsa b комби !

                      Коментар


                        pecata написа:
                        снимка.бг п.п.Просто препоръчвам,а не правя реклама.Интересно ми е все пак да мога да видя снимките.
                        Фотобъкет също стават, но понеже качвам доста снимки ми искат по 2 долара на мерсец за да ползвам сървъра...Не, че не ми се дават, просто нямам, как да им ги плащам....

                        Коментар


                          Колега хубава темичка...Обаче 80% от снимките вече ги няма Можеш ли да ги въстановиш че мислех да се възползвам и аз Понеже снимките в темата изчезнаха, давам линк към новата тема -> Мареа - интериорМодераторски екип на fiat-bg.org
                          Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                          И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                          .

                          Коментар

                          Working...
                          X