Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DTK??? Td 100 Tuning

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    DTK??? Td 100 Tuning

    http://www.tuningstyling.co.uk/tunin...tuning-styling Мисля че всеки видял линка е разбрал за какво става дума Сега вече ми е много интересно за какво ще е това ????След като тд 100 не може да се чипоса

    #2
    Да не е някакъв тип "Power BOX" повишаващ налягане, лъжейки някой сензор? Звучи ми като за нещо за КР дизелак, но не съм сигурен
    '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
    '97 Coupe 16VT 262WHP+

    Коментар


      #3
      Кое налягане да повиши??? Не виждам какво може да направи при условие че помпата е механична и може би всичко което може да направи тоя бокс може да се направи механично Странно ми е защото е даден точно за тд 100

      Коментар


        #4
        Преди месец познат от Гоуф сектата реши да се оръси със 100лева и да си поръча някакъв паурбокс от Канада.Пратиха му една черна кутия със два кабела стърчащи от нея без никакво упътване за монтаж.Отиде със въпросната кутийка да търси кой да му я монтира тая загадка.И в сервиза го удари най-голямата изненада.Очакваше поне 30 коня отгоре,а се оказа че тая чудесия се лъжела температурния датчик и по този начин двигателя все едно го караш вечно студен.Все едно да си караш колата на "смукач".
        FIAT FORUM BULGARIA
        Ракията е над политиката

        Видео от Италфест 2011

        Коментар


          #5
          А вътре има познай какво... Резистор за 3-4 стотинки :D
          '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
          '97 Coupe 16VT 262WHP+

          Коментар

          Working...
          X