Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проект - Уно 1.3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проект - Уно 1.3

    Колеги здравейте. Имам уно 1.3 карбуратор. Не е нищо особено , но искам да го превърна в проект - или яка атмосферка или мурбо кола.За сега идейте ми в главата са разнопосочни , но скоро ще се ориентирам по-сериозно.Имам няколко въпроса.1во - трябва ми окачване за предпочитане ниско и твърдо - на какви пари върви и къде да мога да си намеря ( моля не започвайте с въпросите като google it - търсих ама не намерих - някой ако продава ще се договорим)2ро - ОПРЕДЕЛЕНО за всеки един проект е много важно да има добри спирачки. Отзад уното е на баранани - а искам да мине на дискове. Всъщност може и отзад и опред да сложа по-големи апарати дискове и т.н. Насочете ме само от какво да търся и от какво ще стане За сега е това - след като го изпълня ще се захвана с мАторЯ

    #2
    Здравей колега Първо поздравления за проекта и много правилно си се насочил да подобриш окачването и спирачките :D За задни дискове мисля тези биха ти свършили работа http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...EF%F3%ED%F2%EE . За окачване някой по-запознат да каже дали е съвместимо с Пунтото , понеже за Уно трудно се намира нещо Успех от мен !
    Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

    Коментар


      #3
      Мерси колега , мисля че ще ми свършат работа. Да досебъра още малко парички и ще говоря с човека.Някой със идей за окачване ?

      Коментар


        #4
        DarkOne написа:
        Мерси колега , мисля че ще ми свършат работа. Да досебъра още малко парички и ще говоря с човека.Някой със идей за окачване ?
        Може би, някое окачване от този каталог/сайт Catalog » Fiat » Uno (type 146) » Springs & Suspension
        Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
        Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
        Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
        Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

        Търси се..

        Коментар


          #5
          Търся по скоро някакво FK - тея ще ми изядат главата , особено конито .. 800 евро за окачване на уно ... безмислено е на тоя етап.

          Коментар


            #6
            DarkOne написа:
            Търся по скоро някакво FK - тея ще ми изядат главата , особено конито .. 800 евро за окачване на уно ... безмислено е на тоя етап.
            ако си 146а/е за тебе има само амортесиори на добри пари от ФК но няма пружини , пружини трябва да търсиш на друга марка
            Power Under Pressure

            Коментар

            Working...
            X