Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ремап , къде в софия ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ремап , къде в софия ?

    колеги мисля че заглавието е напълно достатъчно , но все пак ще попитам и обстойнокъде в софия мога да направя ремап на 1.9 jtd (182b4) като търся нещо което няма да е извънземно като цена и ще е готов фаил за този тип двигател...а не небезизвестната "Проба/ Грешка"за да не става РЕКЛАМА моля да ме насочвате на ЛС към място и човекпък ако смятате напишете го и в самата тема, мисля че не само на мен ще ми е полезно

    #2
    http://www.digitaltuning.bg/tuning/f...jtd-hgt-105-cv
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      http://clubalfaromeo.com/forum/showt...2549Много доволни клиенти , но стига да те устройва цената :D
      Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

      Коментар


        #4
        RoMeO_156_GTA написа:
        http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=42549Много доволни клиенти , но стига да те устройва цената :D
        и аз съм за Бобо , познаваме се добре и ги умее нещата за италянките най-добре според менепък и за момета , най бързия итал-дизел е негово дело
        Power Under Pressure

        Коментар


          #5
          в няколко теми срещнах името Иван ,момчето било от софия и се занимавало с ремап ? някой да знае нещо по въпроса

          Коментар


            #6
            Колега. Бобо ще ти свърши работа най-добре. + и от мен за Бобо
            O.E.Motorsport

            Коментар


              #7
              oem написа:
              Колега. Бобо ще ти свърши работа най-добре. + и от мен за Бобо
              явно на към въпросния Бобо ще се правят нещата , мерси колеги

              Коментар


                #8
                Сори ама за толкова пари операция която представлява ,пращане на Файла в коша и слагането на нов......На мой позбнат с Браво JTD 105 му искаше 350лв.В последствие си го направи за 100 и е повече от доволен.
                Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
                Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
                I am in love with my cars

                Коментар


                  #9
                  Ехее аз за 350лв цял съединител ще си купя (примерно)
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #10
                    emzo написа:
                    Ехее аз за 350лв цял съединител ще си купя (примерно)
                    Да,поне получаваш нещо насреща.Ремапа или е Зрънчо под налягане или води до нов съединител ,най-малкото Па и е много модерно напоследък,било сваляло разхода на гориво
                    Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
                    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
                    I am in love with my cars

                    Коментар


                      #11
                      За сваляне не знам ама освен нов съединител и гуми искало и полуоски и ....
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        #12
                        Е то и без ремап като и вземаш душата пак иска гуми и съдинител... то като не знаеш как да караш колкото и драва колада е пак проблем....А относно цените. Да знаете, че не случайно при едни е скъпо при дуги евтино. Някои си ценят труда и вложените средства. Други не чак толкова. Някои знаят какво да бутат и какво не, други не баш... Някои чупят колите на хората, други ги съживяват. Има разлика нали?Е има и такива които нищо не разбират и пак си дупят цените, но тва е друга бира. Има и такива които поназнаъват нещата, но са на зор за пари... хора всякакви общо взето.Тоя ремап за 100 лв. разбира се, че ще подобри нещо и човека ще е доволен. Като няма база за сравнение с нещо друго... каквото и да му сложиш ще е доволен А мотора доволен ли е? А турбото?
                        O.E.Motorsport

                        Коментар


                          #13
                          Ма моля ви се, ще взема твой файл и ще ида при друг мапер и ще те оплюе и обратното.Колко съм се смял като закарахме кола при тунинг мастър и оплю делото, ама яко плюене и накрая моя приятел каза:Ами Вие ми я правихте !После последва - и мълчание.
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            #14
                            oem написа:
                            Е то и без ремап като и вземаш душата пак иска гуми и съдинител... то като не знаеш как да караш колкото и драва колада е пак проблем....А относно цените. Да знаете, че не случайно при едни е скъпо при дуги евтино. Някои си ценят труда и вложените средства. Други не чак толкова. Някои знаят какво да бутат и какво не, други не баш... Някои чупят колите на хората, други ги съживяват. Има разлика нали?Е има и такива които нищо не разбират и пак си дупят цените, но тва е друга бира. Има и такива които поназнаъват нещата, но са на зор за пари... хора всякакви общо взето.Тоя ремап за 100 лв. разбира се, че ще подобри нещо и човека ще е доволен. Като няма база за сравнение с нещо друго... каквото и да му сложиш ще е доволен А мотора доволен ли е? А турбото?
                            нямя какво да им обясняваш ,всеки сам си избира къде какво да прави
                            Power Under Pressure

                            Коментар


                              #15
                              emzo написа:
                              Ма моля ви се, ще взема твой файл и ще ида при друг мапер и ще те оплюе и обратното.Колко съм се смял като закарахме кола при тунинг мастър и оплю делото, ама яко плюене и накрая моя приятел каза:Ами Вие ми я правихте !После последва - и мълчание.
                              значи не е бил никакъв тунинг мастер !!! никой професионалист не би казал на черното бяло
                              Power Under Pressure

                              Коментар

                              Working...
                              X