Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

претапициране на корите на Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    претапициране на корите на Пунто

    Малко на шега се хванахме с един приятел да претапицираме корите на едно пусно, но не стана никак зле.Ето малко снимки.
    Прикачени файлове
    Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
    Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
    VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
    VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

    #2
    Re: претапициране на корите на Пунто

    Телбодите ли се виждат или просто не сте захванали кората с кожата към пласмасовата кора?

    Коментар


      #3
      Много грубо. Особено и ако се вижда телбода........

      Коментар


        #4
        И аз мисля нещо подобно от доста време ама се си оставам с мисълта.Иначе добро се е получило и като гледам телбода трябва да си остане скрит

        Коментар


          #5
          Телбодите се скриват на 100%. Това само се държи към кората за снимката. Получи се добре, макар аз да не бих избрал тези цветове, но приятелчето така иска.Днес свалихме и предните кори и тези дни трябва да ги спретнем и тях.
          Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
          Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
          VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
          VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

          Коментар


            #6
            FiFo написа:
            Телбодите се скриват на 100%. Това само се държи към кората за снимката. Получи се добре, макар аз да не бих избрал тези цветове, но приятелчето така иска.Днес свалихме и предните кори и тези дни трябва да ги спретнем и тях.
            Вземете тапицирайте и пласмасовата част на корите че е ужасна ...

            Коментар


              #7
              Наистина най - добре претапицирайте всичко. После да качите снимки да видим какво се е получило и как сте захванали тия панели за корите,че ми е любопитно. Успех в начинанието.

              Коментар


                #8
                Stoynev85 написа:
                Наистина най - добре претапицирайте всичко. После да качите снимки да видим какво се е получило и как сте захванали тия панели за корите,че ми е любопитно. Успех в начинанието.
                Свалянето и качването на панелите към корите става с поялник. всичко е капсуловано чрез разтопяване на пластмасата и няма друг начин освен обработка с поялник.
                Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
                Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
                VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
                VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

                Коментар


                  #9
                  FiFo написа:
                  Stoynev85 написа:
                  Наистина най - добре претапицирайте всичко. После да качите снимки да видим какво се е получило и как сте захванали тия панели за корите,че ми е любопитно. Успех в начинанието.
                  Свалянето и качването на панелите към корите става с поялник. всичко е капсуловано чрез разтопяване на пластмасата и няма друг начин освен обработка с поялник.
                  Има, има хелмевект Моята кола претърпя цялостно тапициране.Почти всички пластмаси по купето.И понеже като си отварям вратата я избутвам с лакът навън точно там където е меката част на кората, прецених че е по-удачно да го направя по-здраво и го налях с хелмевект.Вече мога и с крак да отварям нп :P

                  Коментар


                    #10
                    Колега lithrone качи малко снимки и на твоята да видим как е станало. Да почерпим малко опит

                    Коментар


                      #11
                      Stoynev85 написа:
                      Колега lithrone качи малко снимки и на твоята да видим как е станало. Да почерпим малко опит
                      Ирония ли долавям или... )Имам пусната тема в раздела но не съм я обновявал...нещо все ме мързи да снимам.Почерпете опит, нямам нищо противhttp://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...Наканил съм се някой ден да пусна по обща тема с всичко което съм правил по колата но да видим кога ще е....

                      Коментар


                        #12
                        Абсолютно никаква ирония няма. Просто за инфо. Въртят ми се разни работи в главата

                        Коментар

                        Working...
                        X