Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за Пунто 2ка ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ за Пунто 2ка ...

    Абе търсих квот’ ми трябва, ама не намерих нищо ... Та така и така след поредното птп, нещо ми скимна и реших да стегна кочината ... Та отварям таз тема с цел да разпитвам за разни неща, които ми трябват ... пък ако има и кой да отговаря ... пушка :D Първото което искам да питам е ... к’вото и да правя, както и да я мисля тая боя ... страничните огледала са ми ужасно грозни ... Искам някакви идеи за друга кола, от която да взема страничните огледала и да ги сложа и боядисам ... После ... решил съм да е двуцветно ... капака, тавана и задната врата да са в друг цвят, но как да го направя ... да разделя предната броня и тя в средата да е като капака, а задната да остане в другият цвят .... да я затворя цялата с броните в страничният цвят ли ... страх ме е да не стане прекалено грозно ... И ... приемам предложения за прилични 15ки, които естествено ще се боядисват в цвета, който ще е в средата ... Някой ако знае и някой приличен тапицер в София ... няма да му откажа координатите ... Още нещо ... отзад със сигурност надписите изчезват ... а отпред емблемата да я махна ли ? Ще стане ли добре ? За сега е т’ва ...
    Fiat Forum Bulgaria

    Прекаленият светец и богу не е драг !

    #2
    За цвета пробвай в темата за виртуален тунинг някои колега да ти направи различни варианти и си харесай, а ако можеш и сам още по добре А относно надписите отзад и емблемата отпред ако ги махаш запази ми ги дано доживея да доида на някоя среща и ще се разберем

    Коментар


      #3
      Виждал си я мойта на живо, но ето ти и малко снимки да си припомниш и да можеш да вземеш правилното решение за предния капак с емблемите и намръщването http://forum.fiat-bg.org/garage.php?..._id=5630Ако искаш ми разгледаи "гаража" - вътре има снимки на колата.
      Fiat Punto MK2 HGT 1.8 16V
      Опитвам се да стана малко преди да си легна ....хаха
      Аз съм животно и имам страхотен нюх- обуняние на сляп и зрение на глух !!!

      Коментар


        #4
        Според мен махни емблемите и лайсните от вратите, боядисай броните в желания от теб цвят, за огледалата погледни в http://pitstopshop.eu/index.php?cPath=99_104_557 какво предлагат. Ако искаш да е в два цвята боядисай например тавана черен и затъмни задните стъкла и стоповете и ще изглежда супер , поне според мен , Успех!

        Коментар


          #5
          Така кат’ гледам ... и предната емблема ша махна ... Ама тез огледала ... не ме кефят беее ... Искам някои от тия старите квадратните, да се пръснат в цвета на тавана ... Ама дайте идея от к’ва кола и как аджеба да ги захвана ...
          Fiat Forum Bulgaria

          Прекаленият светец и богу не е драг !

          Коментар


            #6
            Ами намери си от предния модел Fiat Punto, преработи адаптерите им и ги боядисай Може да провериш дали някой колега не продава такава кола на части тук във форума.

            Коментар


              #7
              Е т’ва с адаптерите не знам как ше стане :D
              Fiat Forum Bulgaria

              Прекаленият светец и богу не е драг !

              Коментар


                #8
                Ами когато си купиш другите огледала, ще наложиш адаптерите им на мястото на твоите огледала и ако от някъде стърчат режеш, шкуриш, китосваш ако трябва, за да ги напаснеш перфектно, боядисваш и си слагаш огледалата

                Коментар

                Working...
                X