Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Двигател от Фиат Браво 1.6 в Фиат Чинkуаченто?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Двигател от Фиат Браво 1.6 в Фиат Чинkуаченто?

    Здравейте имам едно Браво 1.6 на части и няма какво да го правя, ими минава през ума ако ще стане разбира се да сложа всичките чаркалаци в едно Чинкуаченто. Убедан сам че на 90% нищо няма да пасне но и да не пасне ще се преправи. Идеята ми е да го олекотя максимално да му сложа едно окачване и да си го покарвам по Калояново. И моля без тъпи коментари от сорта (много пари ще ти излезе, купи си нещо готово и т.н) имам си турбо кла за всекидневна употрепа но искам и нещо малко което да се цепи доволно. Нека пишат хора наистина запознати в тази област.Благодаря ви.

    #2
    Защо не го продадеш на части и с парите не купиш някое ударено пунто гт и не го набодеш него в мъника?Незнам само съвместомоста каква ще е, но след като ще се занимаваш , може да си поиграеш с нещо по мощно.
    4 бири и турбината да свири

    Коментар


      #3
      аз съм за колега и смятам че ще стане само желание да има. По голямо удоволствие от това да си направиш ти колата няма. А не да е земеш готова.

      Коментар


        #4
        Колата искам да я направя по скора за да се занимавам с нещо. Имам си кола която ми доставя удоволствие да я карам в града но немога да я искарам на писта да си направя кефа и затова искам нещо да си понаправя що годе и като го шчупя да не ме е яд.

        Коментар


          #5
          toko.bg написа:
          аз съм за колега и смятам че ще стане само желание да има. По голямо удоволствие от това да си направиш ти колата няма. А не да е земеш готова.
          В това спор няма!Като за начало може да се надъхаш и да си качеш "ЗАПОЧВАМ!" и да подпукаш бравото да му извадиш мотора и да го ревизираш преди да го боднеш в твойта кола.
          4 бири и турбината да свири

          Коментар


            #6
            Всичко е разглобено в момента трся някво чинкуаченто. А за мотора е в перфектно състояние даже си върви повече от обичайното.

            Коментар


              #7
              Това с този двигател ще малко зор, но иначе с по-голям щлайф и цо става всичко. До скоро мойто чинкуеценто беше с 1.4 16в ,всичко пасва без препряване, само инсталцияте ми даде малко зор. С 1.4 турбо от пунто бая зор ще видиш с тампони, съединители, и големина. понеже съм минал през, всичко по добре разпродай бравото, слагай в чинкуецентото едно 1,2 8в 75 коня едно турбо със стандартните карантии и спокойно си имаш 130-140 коня .
              Fiat Punto MK2 Broom Yellow 200++

              Коментар

              Working...
              X