Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТУНИНГ В МОМЕНТ НА КРИЗА

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Roman написа:
    Марто написа:
    @Roman я сега ти кажи колко често сменяваш горивен филтър, маслен филтър, въздушен филтър и подгряващи свещи ?
    10 000 км.Подгревни свещи сменям, когато едната замине и идва нова на нейно място. Нали се сещаш, че при мен свещите не играят роля за вървежа, като бензина. Мен не ме мисли относно поддръжка. Карам кола от висок клас и си имам пари да я поддържам. Отделил съм й и пари за силов тунинг и мултимедиа, ако разгледаш галерията ми.
    Мда свещите не оказват влияние при вървежа, но при "палежа" оказват голямо влияние.Не знаех, че "Вафла" правят автомобили от висок клас.Поздрави
    Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

    Коментар


      #47
      Марто написа:
      Мда свещите не оказват влияние при вървежа, но при "палежа" оказват голямо влияние.Не знаех, че "Вафла" правят автомобили от висок клас.Поздрави
      Мога да ти кажа, че и при паленето не оказват жизненоважно влияние. По-добре замълчи, защото показваш колко си некомпетентен. И на 2 свещи да съм, пак мога да запаля през зимата. И естествено, че не знаеш за високия клас на алфа ромео, защото не можеш да си позволиш да го поддържаш. За това и караш опел на метан Поздрави и на теб.
      '99 Алфа Ромео 166 2.4 JTD 210hp, 430NM
      Powered by VRPerformance

      Коментар


        #48
        Романе, много си жалък и трябва да се научиш и да четеш. Как ми определи финансовата възможност по служебния опел на фирмата не знам...Suzuki GSXR 1000k9 twin turbo + nitrous oxide, аз ще съм на края на 400м а ти още на 1-ваПоздрави:Колеги, смекчете тона, моля!Модераторски екип на fiat-bg.org
        Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

        Коментар


          #49
          Марто написа:
          Романе, много си жалък и трябва да се научиш и да четеш. Как ми определи финансовата възможност по служебния опел на фирмата не знам...Suzuki GSXR 1000k9 twin turbo + nitrous oxide, аз ще съм на края на 400м а ти още на 1-ваПоздрави:Колеги, смекчете тона, моля!Модераторски екип на fiat-bg.org
          Не знам кой е жалкия в случая. Дори си нямаш и собствен автомобил, а се надяваш на чуждите подаяния.Сравнението ти мотор с кола, беше по-смешно и от горните ти изказвания. Защо не се пробваш срещу картинг със същите спецификации. Пробвай да налееш същите пари за автомобил с турбо и азот и тогава ми говори за финансови възжмоности.Лека вечер :D
          '99 Алфа Ромео 166 2.4 JTD 210hp, 430NM
          Powered by VRPerformance

          Коментар


            #50
            Романе имам тамън 3 лични автомобила, а служебните съм ги купувал АЗ и фирмата си е моя!Не коментирай хората, когато не ги познаваш!@Модераторите могат да отцепят темата, че съвсем я разводнихме.Поздрави
            Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

            Коментар


              #51
              Марто написа:
              Романе имам тамън 3 лични автомобила, а служебните съм ги купувал АЗ и фирмата си е моя!Не коментирай хората, когато не ги познаваш!@Модераторите могат да отцепят темата, че съвсем я разводнихме.Поздрави
              Да си ги караш с живот, здраве и най-вече поддържаш Съветвам те ТИ да не коментираш колите, които ме притежаваш.
              '99 Алфа Ромео 166 2.4 JTD 210hp, 430NM
              Powered by VRPerformance

              Коментар


                #52
                Roman написа:
                Марто написа:
                Романе имам тамън 3 лични автомобила, а служебните съм ги купувал АЗ и фирмата си е моя!Не коментирай хората, когато не ги познаваш!@Модераторите могат да отцепят темата, че съвсем я разводнихме.Поздрави
                Да си ги караш с живот, здраве и най-вече поддържаш Съветвам те ТИ да не коментираш колите, които ме притежаваш.
                Ей вие двамата го обърнахте на това кой колко коли има.Няма лошо поне си трупате мнение във форума, макар и безмислени. А иначе по темата, боядисваш си апаратите (моите са в червено), спортен филтър, фолио на стъклата и най-важното стикер на форума :D и вече си готов с тунинга и то за малко пари.
                Виж бейби не сме глупаци,
                ние сме отбор от здравеняци.
                Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
                така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
                http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

                Коментар


                  #53
                  За браво:С един спрей за 25лв в цвета на купето и един лак за 7лв, шкурки - 2лв и хартиено тиксо за толкова, може да си боядисате всички черни лайсни в цвета на купето, ефекта е много добър. Огледалата - също, ако не са ви в цвета на купето.Противно на колегите, за които това е "голфаджийство" ще кажа само един модел - Мареа HLX - излиза си с този пакет от завода.Спрей за затъмняване на стъкло и стопове - затъмнете си халогените - рядко се ползват, а в зависимост от цвета на колата може да изглежда яко - за стоповете и фаровете, моля, забравете! Аз поне на една кола не съм видял да е станало като хората. Друга опция е светлоотразителите в бронята, на определени цветове пак може да стане готино.За 20-тина лв и доста труд можете сами да си обновите джантите, ако са надрани или олюпени.пп И не забравяйте, пътят към хубавата кола е това да е чиста.
                  A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                  e30 forever!

                  Коментар


                    #54
                    Когато видях темата много се изкефих, а вие сте в състояние да развалите всяка тема с хубав замисъл. Нека този пост да бъде последният, в който има нещо не по темата... Ако съм модератор да съм изтрил всички постове който нямат отношение...Ето един примемер как може да започне 1 пост, за да не пускате малоумни коментари за кой колко е евтино...Лично на мен повече от 50 лева на месец ми се струват много пари за инвестиране в автомобила (не смятам парите за документи и гориво) Та ето какво направих когато взех последната заплата и приблизително парите който инвестирах: Боядисване на джанти: След като ме обраха, купих джантите на Дилянския (оригинална 17ка от Стило абарт с 5 лъча). Та колегата беше изшкурил 2 от тях с водна шкурка с цел да ги боядисва и нямаха никакъв гланц, другите 2 бяха в оригиналния си вид. Намеих няколко парчета водна шкурка и ги минах още веднъж, за да махна боклуците след което ги изчистих с разредител за боя. Един спрей за мивки за 10 лева облепяне и пръскане. След което напръсках и пласмасовите капачета по края където нямаха боя и резултата беше изумителен. Никаква разлика от другите 2 който не са пипани... Просто съм уцелил спрея... Месец ги карам вече и боята не мърда...Боядисване на апарат: След като джантите светнаха, раждивите апарати ми се набиваха още повече в очите. Едни четки за метал за бормашина 15 лева, боя 12 лева (пишеше че е за пистолет ама и с четка става още 2 лева) и здраво търкане... Свалях съпорта без да вадя маркучите, за да не ми се налага да обезвъздошавам, изтърквам хубаво да светне всичко, боя и после с пистолета за топъл въздух отдалече 10тина минути, за да изсъхне боята понеже не съхнеше бързо (но беше еинствената която намерих да издържа на висока темперетура) Преди 2 дни отново разглобих апаратите, за да видя модела на апарата, за да си купя маншона на буталото понеже видях че е скъсан, а в магазина ми казаха че има 3 вида апарати които се монтират на мойта машина (знаех че е Бош но бошовските са 2 вида ) и след като ги забърсах видях че боята не е мръднала така че става и с четка Малко оф топик разглобих всички апарати и ги смазах с медна грес на необходимите места... водачи държачи на накладки и тн.

                    Коментар


                      #55
                      Ето и следващото нещо което ще направя:Отново ще изтъркам джантите и ще ги боядисам бели понеже си мисля че ще изглеждат по добре Убедих се че няма нужда от песакоструйка за сваляне на боята прахово боядисване за нпва и да се дават 200 лева за нищо... 20 лева са достатъчни да освежите надраните джанти...

                      Коментар

                      Working...
                      X