Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пунто 1.9jtd чипосване

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пунто 1.9jtd чипосване

    Здравейте колеги, гледам че има мн теми за чипване на жтд, но са от 2008г, и неми вършат мн работа. Та въпросът ми е каде и как мога да я чипосам количката, на каква цена Ако бях от София ок, но сам от Хасково и нз дали тука ги праят тия чипове. Мерси предварително колеги
    Fiat PUNTO 1,9jtd+remap

    #2
    Само се сменя софтуера, нищо не се разпоява.Правилната дума е ремап.Сигурен съм, че ще заринат с оферти
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Колеги, видях един сайт http://genercom.bg/home/ , който има няквав паварбокс, и уш без да се бара оргиналните настройки, се повишава мощноста ? пробвал ли е някой това, или ремапа си е най-добрия начин за мощност ?
      Fiat PUNTO 1,9jtd+remap

      Коментар


        #4
        Тва с повер бокс-а най-добре го забрави :D Направи си ремап. По възможност (най вече финансова от твоя страна) да го направят за твойта кола на дино-то, тта да видиш наистина какво е реалното повишение на мощността и въртящия момент спрямо стандартния ти софт

        Коментар


          #5
          Мммм, мрс колега, но можели малко повече инфо каде има дино тест около Хасково (Плождив или Стара Загора може сищо), и на кви кинти излиза горе доло.
          Fiat PUNTO 1,9jtd+remap

          Коментар


            #6
            Ето тук в Пловдив ти е най-близко http://www.madness-motorsport.com/cms/ Другите машини са 1 във Варна и 3 в София, но те май са ти малко далеч :D За цената, попитай-там има телефон за контакт.

            Коментар


              #7
              Почти сяка седмица идвам до Варна, но нямам мн време за губене а иначе в Пловдив ли са по-добри или в Варна ?
              Fiat PUNTO 1,9jtd+remap

              Коментар


                #8
                Щом често имаш път до Варна-там е твоя човек :D Според мен, Тони (kelesha) е един от най-добрите мапери в БГ (виждал съм няколко дизела и бензина, мап-вани от него и резултатите са мнооого добри) Сервиза им се казва TST Racing и се намира на ул.Мургаш 4 (това е над КАТ пресечката за Рено), а телефона, който имам е 0888635359. Обади се ако наистина имаш интерес и ще се информираш за цена, дали ще се занимава с твойта кола и т.н. Аааа и не очаквай, че чип направен за твойта кола (направен на дино) ще ти струва 150-200лв., квато е масовата цена да ти налеят некъф софт дето кво точно праи, никой не знае :D

                Коментар

                Working...
                X