Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Punto 1.1s

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Punto 1.1s

    имам Фиат Пунто 1.1с и искам да му сложа 1.4 турбо и имам въпроси някои от вас правел ли го е до сега и изобщо възможно ли е ???
    jos

    #2
    Че защо да не е възможно ,взимаш двигателя и всичко ,което се различава от твоето Пунто и го слагаш...
    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

    Коментар


      #3
      По-добре смени цялата кола.
      1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

      Коментар


        #4
        Tempras написа:
        По-добре смени цялата кола.
        +1няма никакъв смисал ако двигателя не го имаш подарък от някъде, или не го вземеш за някакви смешни пари
        Пунтак 1.1 с лека измама под капака

        Коментар


          #5
          Няма да се разминеш без смяна и на цялото окачване спирачки окабеляване и електроника, скоростна кутия с полуоски и така
          '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
          '97 Coupe 16VT 262WHP+

          Коментар


            #6
            Също така и 4-те гуми.На пунто 1.1 са 13 цола, а на другите 14.Скоростите и съединителя също се сменят.Ааааа да, и бензиновата помпа, както и таблото.И то кво остана?
            _/''''''''''''''''''''''''\_
            //---------------\\
            [( )== //// ==( )]
            |_|'------------'|_| ....Punto

            Коментар


              #7
              възможнмо е ... но си заслужава според мен ако имаш цяло ГТ блъснато или с изгнило купе... и аз съм замислил нещо подобно на по обратния ред защото имам ГТ-то, но купето му е зле ...
              ~/'''''''''''''''''''''''''\~ Fix
              [[ ]== //// ==[ ]] It
              |\-----------------/| Again
              |_|'-------------'|_| Tomorrow
              Подпис по правилата!

              Коментар


                #8
                tukbata написа:
                възможнмо е ... но си заслужава според мен ако имаш цяло ГТ блъснато или с изгнило купе... и аз съм замислил нещо подобно на по обратния ред защото имам ГТ-то, но купето му е зле ...
                Именно ! С кола донор и съвестен майстор в твоя случай е лесно Но ако другия колега си мисли да вземе гол мотор и да почва , без да знае дори и техническото му състояние ....
                Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                Коментар

                Working...
                X