Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Огледала с мигач

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Огледала с мигач

    Имате ли представа от къде мога да намеря огледала с мигачи за Пунто 1.3 multijet 2003 г?
    Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

    #2
    Re: Огледала с мигач

    rebel написа:
    Имате ли представа от къде мога да намеря огледала с мигачи за Пунто 1.3 multijet 2003 г?
    Еми колега то точно за това пунто пък и за което и да е незнам да има такива мигачи.Може да си купиш от тея универсалните има ги по всеки тунинг магазин ,или интернет магазин , мисля ,че също и по илиенци може да ги има.Другия вариант е да си преработиш твоите ,ако си по маистор и да им направиш мигачи , от към електическата част не е голяма философия.Ама вече ти ще си решиш.
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    Коментар


      #3
      Ами бях гледал едно точно с такива огледала и супер мн ми хареса! Най вероятно са били универсални, но пак изглеждаше добре! А въпросните универсални огледала боядисват ли се след закупуване или си има 5 цвята примерно и си избираш измежду тях? Като цени имате ли представа колко би трябвало да струват?За изработване сам - най-много да остана без огледала
      Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

      Коментар


        #4
        Аз имам спортни огледала, но не ми харесва как седът, но моето пунто е 1, а твоето е след 2000г.Докарани са от Англия и стъклата са против заслепяване вечер, но са малко скъпички, ако си заинтересован пиши и ще измислим цена!Забравих да кажа че са със мигачи на тех, и допълнително има в комплекта едни пластмаси, ако иска6 да караш без мигачите!
        Drive or Die!

        Коментар


          #5
          rebel написа:
          Ами бях гледал едно точно с такива огледала и супер мн ми хареса! Най вероятно са били универсални, но пак изглеждаше добре! А въпросните универсални огледала боядисват ли се след закупуване или си има 5 цвята примерно и си избираш измежду тях? Като цени имате ли представа колко би трябвало да струват?За изработване сам - най-много да остана без огледала
          30-35 лева ги гледах ми може си ги разглобиш да остане само пластамса да им теглиш един обезмаслител , да ги боядисаш с спреи вече какъвто си избереш по цвета на кола или там каквото ти доиде на ум ... после един лак да им пръснеш и да ги събереш на ново и да ги монтираш ...
          >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

          Коментар


            #6
            Fiat_Punto11 написа:
            rebel написа:
            Ами бях гледал едно точно с такива огледала и супер мн ми хареса! Най вероятно са били универсални, но пак изглеждаше добре! А въпросните универсални огледала боядисват ли се след закупуване или си има 5 цвята примерно и си избираш измежду тях? Като цени имате ли представа колко би трябвало да струват?За изработване сам - най-много да остана без огледала
            30-35 лева ги гледах ми може си ги разглобиш да остане само пластамса да им теглиш един обезмаслител , да ги боядисаш с спреи вече какъвто си избереш по цвета на кола или там каквото ти доиде на ум ... после един лак да им пръснеш и да ги събереш на ново и да ги монтираш ...
            Ми тя бълхата (така се казва колата) е мн тъмно сив металик, по към черно блъска и си мисля, че ако сложа едни черни универсалки няма да има мн разлика. Единственото тъпо е, че не се прибират, а аз живея в район с мн шофьорки и ако не си прибереш огледалото при успоредно паркиране - те ще ти го приберат при излизане!Представа си нямате какво е да тръгнеш свирукайки към колата и да установиш, че предната ти броня е на земята
            Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

            Коментар

            Working...
            X