Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Black&White Punto Made by Sa6o_gt

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    WhitePower написа:
    еее батенце тоя бял цвят от де го измизли то това не е кайен че да му отиваот всичко няй много съм мразел бялото щото става на гъз за 100 метра след автомовкта
    еми батенце нямах пари за друг цвят и реших да е бяло, че е най евтино иначе ми се искаше да е като твойта ама виш...

    Коментар


      #17
      а относно сетъпа колата се кара с Garrett GT2560R инжектори 317кубика голяма помпа, голям кулер, генерация на 63 с крайно гърне Twister, лоу буста и е 1,3бара а хай буста и е 2бара, буста се контролира от Greddy Profec B, широколентова сонда Inovveite и тн.

      Коментар


        #18
        sa6o_gt написа:
        WhitePower написа:
        еее батенце тоя бял цвят от де го измизли то това не е кайен че да му отиваот всичко няй много съм мразел бялото щото става на гъз за 100 метра след автомовкта
        еми батенце нямах пари за друг цвят и реших да е бяло, че е най евтино иначе ми се искаше да е като твойта ама виш...
        колата е супер

        Коментар


          #19
          sa6o_gt написа:
          WhitePower написа:
          еее батенце тоя бял цвят от де го измизли то това не е кайен че да му отиваот всичко няй много съм мразел бялото щото става на гъз за 100 метра след автомовкта
          еми батенце нямах пари за друг цвят и реших да е бяло, че е най евтино иначе ми се искаше да е като твойта ама виш...
          Както обичам да казвам често : "бегачките са бели" Колега много добър вкус имаш- много ме радва беличко Някоя снимка на интериора няма ли,да видим как е там ?и с тия сетъпи мерено ли е,да се видят някакви стойности
          Italfan

          Коментар


            #20
            не е мерена колата с този сетъп колега има предполагаеми коне

            Коментар


              #21
              Ммм сетъп-а е впечатляващ :D Бутала и биели оригинални или??Гарнитурата?С каква електроника е ? ако е с бошовската къстъм ли е мапвана? И най-интересния въпрос на втора може ли да се вкара в пътя или чак на трета :D :D

              Коментар


                #22
                много въпроси и се интересни, мотора на колата е пълен сток, той даржи до 300коня, с този сетъп колата не може да надхвърли 250,260коня такаче ако сичко е ОК по мотора няма грижи, електрониката е бошовската и е мапвана, а дали на втора се вкарва в патя е много относително, сичко зависи от настилаката

                Коментар


                  #23
                  Tuning Mode написа:
                  А по темата - мисля че трябва да се пускат темите като проекти със начало, описание, модификации, резултати и финал - а не само снимки и ето я колата
                  като няма да е лошо всичко да е подробно написано ... от до ... филтър, размер на турбо пътища, размери на кулера, генерация, BOV, и т.н.все пак хората да могат да прочетат и малко полезна информация, а не да гледат снимки и да отправят поздравления... мисля че за целта си имаше обща тема където всеки може да си покаже снимки на колата...
                  ~/'''''''''''''''''''''''''\~ Fix
                  [[ ]== //// ==[ ]] It
                  |\-----------------/| Again
                  |_|'-------------'|_| Tomorrow
                  Подпис по правилата!

                  Коментар


                    #24
                    Не мога да пропусна да дам мнение ... :D Суперска е, много радва ... Само не можах да разбера стадото колко предполагаеми кончета включва?
                    Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
                    AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

                    Коментар


                      #25
                      С този сетъп предполагам между 220 и 250 конски сили на двигателя Но нека създателя да каже какво мисли по въпроса

                      Коментар


                        #26
                        mims написа:
                        Не мога да пропусна да дам мнение ... :D Суперска е, много радва ... Само не можах да разбера стадото колко предполагаеми кончета включва?
                        според мен конете са там някаде около 230-250

                        Коментар


                          #27
                          олееееее мечтата ми - Пунто над 200 коня, баси кефа, не че ще мога да карам такава кола, ама си ми харесва,скрит звяр е !!!инъче за визия колата на колегата Tuning mode кърти от всякъде - не скрит звяр ...
                          Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
                          AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

                          Коментар


                            #28
                            mims, кеф, но и да можеш да го караш С такова тегло и габарити и най-вече мощност, не е за всеки.
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              #29
                              просто съм наблегнал на изчистея външен вид, мисля че малко е отживелица да се кичат колите с некви извънземни спойлери и в същото време да са със супер малки джанти и бавни. Не искам да обиждам никой както и аз не се обиждам като някой не ми хареса колата. Сичко е въпрос на вкус, и мисля че доста от хората на които не им допада колата ще си променят мнението ако я видят на живо

                              Коментар


                                #30
                                Абе за 2ри път те засичам и да ти кажа почва да ми харесва прав си не е лоша и върви добре,поздравления със здраве да си я карате... добра е ама пак жълтото си е цвета на /////. Колега кажи ти с кой номер боя си (ако не е тайна) че моя излиза същия като на Ламборджини а искам да го пребоядисвам тва лято
                                leave something of the happiness you bring

                                Коментар

                                Working...
                                X