Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смена на лайстни на табло Фиат Купе.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смена на лайстни на табло Фиат Купе.

    Здравейте Искам да ви попитам знаете ли как се сменят лайстните на таболто на Фиат Купе , защото мойте са жълти а искам да сложа сивите ! И още нещо от каде мога да закупя ново табло смисъл това където са копчетата за климатика за за аварийните светлини защото мойто незнам от каква материа е но се драска при най лекия допир Чакам отговор ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ !Редактирано заглавие!1.7. Заглавието на нова тема трябва да е подходящо и описателно.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Лайсните незнам как се сваляха мисля че бяха на щипки,но не помня свалях ги отдавна.А това с копчетата само шкурене и боя или тапецирване с кожа (както е в моя случаи).И това мисля че не се продава като резервна част,поне не съм чувал някои да си е купил ново
    [URL=http://kachi-snimka.info/viewer.php?id=viu1250518520f.jpg

    Коментар


      #3
      на щипки е лаисната на таблото но адски мн внимаваи..., че много лесно се гънат... а таблото както каза колегата шкирка и боя , разгледаи малко по на доло темите от Тунинг и ще видиш точно как да се справиш с мизерията по таблото " има такава тема " !!!
      dEv # LiFe sTyLe

      2.0 16в турбо 255+++ aPcCCc ApcCc Nerwen AsmYTik

      Коментар


        #4
        Лайстната се сваля, след като много внимателно се измъкне надписа "Пининфарина" по средата. Отдолу има винтове, които се развъртат с шестограм. Отстрани май е на щипки.Мизерията по конзолата може да се свали и с някой по-агресивен препарат. Внимавай само да не побелее, че ще трябва да я пръскаш със спрей.
        Fiat Coupe 2.0 16V

        Коментар


          #5
          Абсолютно НИКЪДЕ НЯМА щипки по лайсната , надявам се да не се е опитал по вашата логига да я сеца, че ще пуска тема в купува. Така, сваляш надписа pininfarina внимателно да не надереш лайсната. Има три дупки в средната отвиваш с шестограм 3-ка мисля, че беше. После сваляш корите от снимката, долу при бошоните има винт другото е щипки ... и като ги свалиш и от двете страни в края на лайсната ще видиш две гайки 7-чки, развиваш и е свалена. За вратите, трябва да свалиш корите от вратите и отново е на 7-чки. За централната конзола съм направил тема - http://www.fiat-bg.com/forum/viewtop...=24080&start=0
          Alfa Romeo 147 JTD and Alfa Romeo GT JTDm - now

          Fiat Coupe 2.0 16V LE style - air intake; kappa turbo inlet manifold; 63mm exhaust system; headport;lightweight flywheel; chip - 1++hp - EX
          Fiat Tipo 1991 - ex
          Fiat Uno Fire - ex ex

          Коментар

          Working...
          X