Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Турбо от Уно на Жигула?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Турбо от Уно на Жигула?

    Колеги имам един проект за една руска "резачка".За сега работим по купето,но ще дойде време и за двигателя.Та въпроса ми е става ли турбина от Уно на ладов двигател 1.3 с ремък? Благодаря на всички отзовали се
    In Racing We Trust...
    08'Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 20V

    #2
    Става,гледал съм из форуми лади с турбини,ама трябва да се преправя дросел клапана или най-добре да се смени карбуратора(специално за турбо естествено),.Но ладите нямат хубаво мазане и може да не издаржа много на изсилване поне за 2101 до 2107 знам че е така.Пък и невъзможни неща няма само време и мъни да има.
    Fiat Punto`04 1.2 60hp.
    Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
    ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

    Коментар


      #3
      Имаш впредвид де взема цял двигател от Уно?Но Уно-то е с предно а мен не ме устройва така.Двигателя от ВАЗ 2105,бяха ми казвали,че се слага и инжекциона от Уно-то и става фарси.
      In Racing We Trust...
      08'Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 20V

      Коментар


        #4
        Да бе усетих че сбърках.Аз лично не съм чувал за целия инжекцион да се приспособява но има логика чесно казано.
        Fiat Punto`04 1.2 60hp.
        Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
        ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

        Коментар


          #5
          Това за инжекциона ми го каза майстор,който на времето е бил механик по ралитата...
          In Racing We Trust...
          08'Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 20V

          Коментар


            #6
            Колега пиши ми на лични. Имам хубава новина за теб ако имаш наистина намерение да я засилиш колата.
            Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

            Коментар

            Working...
            X