Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на табло

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна на табло

    Здр колеги днес си слових на бравото табло от мареа (защото то има оборотомер) но е с 3 букси .... моето е с 2 и все пак опитах да го сложа и всичко точно ... после загледах че свещите ми светят постояно тоест в началото не светат после след 10 сек светват и така... мисалта ми е дали докато светат не са постояно включени П.п и оборотомера ми изостава с около 500 оборота

    #2
    Ох колега и аз се бях хвърлил в тоя филм обаче само с километража. Аз също съм с 2 букси, трябвало е да си намериш такъв, другите просто или ще ти отчитат грешно или няма да работят. Даже колегата Оги мисля ми даде схемите на километражите .... може и да се опиташ да го преправяш ... но дали ще стане . Това, че си без оборотомер .... значи че заводски колата ти няма ли ? Т.е. "S" серийте май нямаха оборотомер. EDIT: Ето я и моята тема ... ако случайно нещо ти помогне: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...075&highlight=
    Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
    Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

    Коментар


      #3
      svetli4a написа:
      Ох колега и аз се бях хвърлил в тоя филм обаче само с километража. Аз също съм с 2 букси, трябвало е да си намериш такъв, другите просто или ще ти отчитат грешно или няма да работят. Даже колегата Оги мисля ми даде схемите на километражите .... може и да се опиташ да го преправяш ... но дали ще стане . Това, че си без оборотомер .... значи че заводски колата ти няма ли ? Т.е. "S" серийте май нямаха оборотомер. EDIT: Ето я и моята тема ... ако случайно нещо ти помогне: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...075&highlight=
      Да колега нямам заводски но това за темперетурата ми отчита вярно това за нафтата също за километража не знам как е Ще търса по моргите да го смена

      Коментар


        #4
        И аз така мисля да направя но чакам малко да се постопли ... също най-добре го откачи там и пробвай който си харесаш на място че и с 2 букси да е пак няма гаранция :D - гледа се също и брояча на километрите - ако е електронен търсиш пак табло с електрон, ако е механичен - пак търсиш с механичен ... абе за това най добре с пробване :D
        Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
        Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

        Коментар


          #5
          да колега ) Имаш ли представа колко горе-долу ще ми вземат като им дам и моя километраж

          Коментар


            #6
            Варират различно аз като питах тук в Русе имаше от 30 до 50 лв. После тук от форума си намерих за 10 лв :D, но се отказах защото беше механичен.
            Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
            Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

            Коментар


              #7
              svetli4a написа:
              Варират различно аз като питах тук в Русе имаше от 30 до 50 лв. После тук от форума си намерих за 10 лв :D, но се отказах защото беше механичен.
              това това от 30 до 50 е без да им даваш твои аз ти говора да им дам моя + доплащане .... или пък не ?? :D

              Коментар


                #8
                Представа си нямам колега при размяна колко ще ти искат, казах ти информативно колко вървят. Ако си добър в пазарлъците ... кой знае, може накрая и те да ти доплащат : D
                Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
                Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

                Коментар


                  #9
                  хаха колега то е ясно че те ще ми плащат но ще видим с колко ) утре ще ида да разгледам и ще пиша ако има нещо ново

                  Коментар

                  Working...
                  X