Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

смяна на километража на Fiat Punto

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    смяна на километража на Fiat Punto

    Първо искам да се извиня ако дублирам тема, ама наистина ми е трудно с търсачката - все нищо по темата ми излиза.Искам да попитам как се сменя километражът и обортомерът на Punto 1.2 16V . Много искам да ги сменя с бели , но се чудя сваля ли се прозорчето или изобщо как става, че не ми е много ясно, ааааааа и от къде мога да си купя бял километраж и обортомер и всичко тама по таблото, дето го искам бяло???!!
    Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
    AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

    #2
    Re: смяна на километража на Fiat Punto

    mims написа:
    Първо искам да се извиня ако дублирам тема, ама наистина ми е трудно с търсачката - все нищо по темата ми излиза.Искам да попитам как се сменя километражът и обортомерът на Punto 1.2 16V . Много искам да ги сменя с бели , но се чудя сваля ли се прозорчето или изобщо как става, че не ми е много ясно, ааааааа и от къде мога да си купя бял километраж и обортомер и всичко тама по таблото, дето го искам бяло???!!
    споко и аз съм зациклил там ама с лепене и рязане не става иначе прозорчето се маха лепенки ша си направиш ама нали се сещаш че трябва и да свети ха честито фолиото не прозира по одбре търси ако има пунтакис-и с бели циферблатчета и си пасват и го сменяй целия аз чакам някой да тества дали от браво 1.8 километража ще стане за 1.6 и да си плесна и аз 1 бял

    Коментар


      #3
      Много е хубавко с бял, а дано ти пасне на тебе, аз ще му мисля...ама доколкото знам няма Пунто с бял, но може и да не знам всичко :D продължавам с търсенето...Хей момчетаааааааааа, ако някой помогне да си намеря ще бъда мнооого happy !
      Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
      AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

      Коментар


        #4
        mims написа:
        Много е хубавко с бял, а дано ти пасне на тебе, аз ще му мисля...ама доколкото знам няма Пунто с бял, но може и да не знам всичко :D продължавам с търсенето...Хей момчетаааааааааа, ако някой помогне да си намеря ще бъда мнооого happy !
        мисля че на GT-тата е бял но незнам каква е вероятноста да ти ВЛЯЗАТ буксите и дали ще ти отчита правилно обротите и километрите

        Коментар


          #5
          x

          На Гт са същите както на 1.6 само на 2.0 са бели (за браво,за другите незнам :D )

          Коментар

          Working...
          X