Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

километраж от хгт на гт

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    километраж от хгт на гт

    колеги намерил сам си бял километраж от 20 ве и се чуда дали ще стане на мойта каляска ако някои знае молия да сподели ПОЗДРАВИ!!!!!!!!!
    FIAT BRAVO GAZARIQ 1,8 16V
    НЕ Е ВАЖНО КОЛКО ИМАШ ПОД КАПАКА,А КОЛКО ИМАШ В ГЛАВАТА

    #2
    Re: километраж от хгт на гт

    bravite написа:
    колеги намерил сам си бял километраж от 20 ве и се чуда дали ще стане на мойта каляска ако някои знае молия да сподели ПОЗДРАВИ!!!!!!!!!
    браво колеги никои не знае
    FIAT BRAVO GAZARIQ 1,8 16V
    НЕ Е ВАЖНО КОЛКО ИМАШ ПОД КАПАКА,А КОЛКО ИМАШ В ГЛАВАТА

    Коментар


      #3
      Трябва да стане ти защо не си направиш нещо на твоя ами ще слагаш от хгт
      Целта е една,скороста е различна - HGT !

      Коментар


        #4
        Има голяма възможност да не стане, поради простата причина че километражите на 1.4,1.6,1.8 са еднакви нали говорим за Браво, но на 2.0 ХГТ-то са различни буксите отзад.Отзад има само 2 букси и се различават.Сигурно може да стане но трябва да правиш снадки на проводниците, ама като знам с какво малко място разполагаш сигурно ще се откажеш и пак няма да е сигурно, че ще тръгне км.

        Коментар


          #5
          И още една причина да не стане ХГТ е с 5 цилиндара представи си абортомера ти как ще полудее.
          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

          Коментар


            #6
            PB 5976 BC написа:
            Има голяма възможност да не стане, поради простата причина че километражите на 1.4,1.6,1.8 са еднакви нали говорим за Браво, но на 2.0 ХГТ-то са различни буксите отзад.Отзад има само 2 букси и се различават.Сигурно може да стане но трябва да правиш снадки на проводниците, ама като знам с какво малко място разполагаш сигурно ще се откажеш и пак няма да е сигурно, че ще тръгне км.
            Ванка(адаш) сигурен ли си в думите ти за буксите ,виж там на колегата с хгт-то гетско
            FIAT BRAVO GAZARIQ 1,8 16V
            НЕ Е ВАЖНО КОЛКО ИМАШ ПОД КАПАКА,А КОЛКО ИМАШ В ГЛАВАТА

            Коментар


              #7
              Белите километражи от ХГТ-то са два модела(електронен и механичен).Механичния става,но оборотомерът не е верен.Аз съм с такова табло.

              Коментар


                #8
                Сигурен съм защото и двата съм ги свалял и аз исках да си слагам от ХГТ, ама се оказа че нестава работата и затова си карам с моето.А ти на какво наричаш механичен?Защото няма браво което скоростомера да е с жило.Всиките са с букси провоъгълни.

                Коментар


                  #9
                  PB 5976 BC написа:
                  Сигурен съм защото и двата съм ги свалял и аз исках да си слагам от ХГТ, ама се оказа че нестава работата и затова си карам с моето.А ти на какво наричаш механичен?Защото няма браво което скоростомера да е с жило.Всиките са с букси провоъгълни.
                  Според мен колегата под "електроне" и "механичен" има в предвид старите които са с цифров брояч на изминатите километри и новите които са с дисплей.

                  Коментар


                    #10
                    Аха!Няма значение още повече ако има дипслей изобщо няма да тръгне.

                    Коментар

                    Working...
                    X