Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спортен въздушен филтър

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    eeee то ще стане групово прихващане ама с моето 1.1 нямам шанс ще ви цакам с на баща ми звяра Алфа 164 :D иначе и моето фиатче е бързак редовно летим заедно из пловдив алфата много бяга недей

    Коментар


      #17
      а тези срещи кога се правят ? и къде ? да намина :P

      Коментар


        #18
        ами чети в срещи и мероприатия иначе за 164-ката съм навит да се драпнем минаваааа големия кораб минавааа
        Madness Motorsport
        (\__/)
        (='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
        (")_(") signature to help him gain world domination.

        Коментар


          #19
          Alfa Romeo 164 2.0 105kW 143 PS Twin Spark кораба бързо минава , но аз съм верен на моето Фиатче Пунто :D

          Коментар


            #20
            Абе то цяла ескадрила прехващачи станаха, ама то много бе!!! Не остана кой да се прехваща чак!!! :P
            Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
            Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
            BlueStorm transforms . . .
            . . . !!!

            Коментар


              #21
              има смисъл

              Има смисъл от спортния филтър. Аз лично съм с К и Н и съм доста доволен. А за дебтомера - това са пълни глупости. За звука да не говорим ...

              Коментар


                #22
                Re: има смисъл

                boyko1984 написа:
                Има смисъл от спортния филтър. Аз лично съм с К и Н и съм доста доволен. А за дебтомера - това са пълни глупости. За звука да не говорим ...
                Спор няма и на газ колата върви повече с спортен филтър. Аз съм с STN или нещо от рода, доста по евтин от К&Н, но съм много доволен, само се чудя как да го спася от много бързо зацапване, щото е близо до подкалника и доста се охвърля за има няма време. Някой им али идеи?
                FIAT Bravo 1.6 16V '97

                Коментар


                  #23
                  .

                  Ами вземи си някакво парче еталбонд или някакъв перциглас и го огуни около филтъра, плюс това външния филтър има дълъг живот и мръсен ( това не му пречи ) примерно к и н-а се мие за първи път на 50000 км

                  Коментар


                    #24
                    Re: .

                    boyko1984 написа:
                    Ами вземи си някакво парче еталбонд или някакъв перциглас и го огуни около филтъра, плюс това външния филтър има дълъг живот и мръсен ( това не му пречи ) примерно к и н-а се мие за първи път на 50000 км
                    за 50000 по нашите "изклчючително чисти пътища" този филтър ще стане на гом.о
                    Fiat Marea Weekend 1.6 16v SX '98г.
                    Lancia Dedra 1.6 91г.

                    Коментар


                      #25
                      Аз като си сложих долу в бронята двоен Конус да му духа само студен въздух колата тръгна много повече над 5000 оборота,защото заводските във високи обороти запушват колата определено
                      _______________________________________
                      0885261834

                      Коментар


                        #26
                        Аз бях с конус на мойта кола но го смених с риплейсмънт защото наможах да излирам хубаво конуса от топлия въздух от мотора което е много важно за конусите.Сега с риплейсмънта не усещам разлика от конуса а иначе от обикновен филтър определено има разлика
                        Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
                        Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
                        Ventura garage

                        Коментар


                          #27
                          аз бях със спортен филтър на yed на моето hgt bravo и и скам да ви кажа,че звука можеше да се сбърка с този на corvette v8 !не се бъзикам.но за вървене...моля ви се-как ще се осетят 2-4 коня на 150?отговорът е ТРУДНО.лошото е само че скапва двигателя,щото пропуска много боклуци,а оттам се нарушава триенето в двигателя и следователно се износва по-бързо.вие си решавате!
                          The Stud

                          Коментар


                            #28
                            Tusheto написа:
                            аз бях със спортен филтър на yed на моето hgt bravo и и скам да ви кажа,че звука можеше да се сбърка с този на corvette v8 !не се бъзикам.но за вървене...моля ви се-как ще се осетят 2-4 коня на 150?отговорът е ТРУДНО.лошото е само че скапва двигателя,щото пропуска много боклуци,а оттам се нарушава триенето в двигателя и следователно се износва по-бързо.вие си решавате!
                            Първо Иед са турска фирма която прави каквито и да е боклуци уж по лиценз ... но резултата е ясен Второ как установи че външния въздушен филтър " т.н. Конус " пропуска МНОГО боклуци ? Той всъщност не ти дава да дисхасх през него ако е намазан както и с каквото трябва, та камоли за прашнки !!

                            Коментар


                              #29
                              Re: .

                              boyko1984 написа:
                              плюс това външния филтър има дълъг живот и мръсен ( това не му пречи ) примерно к и н-а се мие за първи път на 50000 км
                              моя К и Н в заводската кутия го чистя на 3-4 хиляди

                              Коментар


                                #30
                                Re: спортен въздушен филтър

                                pinko168 написа:
                                rik написа:
                                Има ли ефект от поставянетд на спортен филтър?Казаха , че вдига мощнстта с 2 коня и двигатея звучи страшно !!
                                2 к.с., страшен звук и всеки месец нов дебитомер (мнооооооого е скъп)Не, мерси
                                мнеее е вярно тва аз сам от 2 г с филтър
                                Power Under Pressure

                                Коментар

                                Working...
                                X