Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на IHI VL7 с по голямо турбо на пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    BOIT написа:
    Какъв е проблема с филтъра за тая кола ?
    Ами да кажем че дебитомера е доста чувствителен и не се разбира с конусни филтри По-добре се ориентитай към реплейсмънт

    Alfa 145 QV Turbo
    Fiat Brava JTD '01

    Коментар


      #17
      Реплейсмънт на кое ?
      Слагайте си коланите

      Коментар


        #18
        BOIT написа:
        Какъв е проблема с филтъра за тая кола ?
        bobo да каже

        Коментар


          #19
          BOIT написа:
          Реплейсмънт на кое ?
          Реплейсмънт се казват спортните филтри правени за слагане на мястото на оригиналните

          Alfa 145 QV Turbo
          Fiat Brava JTD '01

          Коментар


            #20
            За сега ще търкалям с този като дойде време за смяна ( ако може ) ще се допитам до теб за повече инфо :D
            Слагайте си коланите

            Коментар


              #21
              в отговор на темата за смиана на турбото!

              Колега, ми като искаш по- голям ефект,земи смени турбото с на Гаррет т3 т4 с по голям кулер и един чип както ти каза колегата! с по голиямата турбина щте праи6 повече бууст а с кулера щте компенсира6 по голямото налягане,и туи ще ти даде малко по добри резултати без да си окотиш мотора! Пък и не забравяй че не само турбото прави работата замисли се за BOV, WG клапани ,тъй че не е работата само едно турбо да смениш и ще караш бегачка!
              FIAT - TIPO 2.0i.е

              Коментар


                #22
                Re: в отговор на темата за смиана на турбото!

                soulkeeper написа:
                Колега, ми като искаш по- голям ефект,земи смени турбото с на Гаррет т3 т4 с по голям кулер и един чип както ти каза колегата! с по голиямата турбина щте праи6 повече бууст а с кулера щте компенсира6 по голямото налягане,и туи ще ти даде малко по добри резултати без да си окотиш мотора! Пък и не забравяй че не само турбото прави работата замисли се за BOV, WG клапани ,тъй че не е работата само едно турбо да смениш и ще караш бегачка!
                Кротко , мен , човека не се е засилил чак толкова

                Коментар

                Working...
                X