Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

врата без дръжки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    врата без дръжки

    Здравейте, искам да си махна дръжките на вратите на фиата ми може ли да ми дадете информация за цените и къде го правят?
    Виж бейби не сме глупаци,
    ние сме отбор от здравеняци.
    Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
    така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
    http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

    #2
    Re: врата без дръжки

    fiatmaniak написа:
    Здравейте, искам да си махна дръжките на вратите на фиата ми може ли да ми дадете информация за цените и къде го правят?
    Намираш един добър тенекиджия и бояджия или в твоя случай само бояджия и ти ги запълва, в Пловдив незнам как са цените, но тук искат по 150лв. на елемент това ти е с боята.
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    Коментар


      #3
      Остава въпроса как да си отворим вратата? :D
      Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


      Когато целта е всичко и пътят е без значение!

      Коментар


        #4
        Слага се 1 машинка която от дистанционно само изважда вратата от ключалкатаи незабравяи да си сложиш някаде копче за отваряне към тази машинка че ако някои ден останеш без акумолаторнезнам как ще отваряш
        Целта е една,скороста е различна - HGT !

        Коментар


          #5
          пък зимата да не говорим ако ти замръзнат уплътненията.... най добре просто неги пипай :D

          Коментар


            #6
            като замртъзне ще влиза и излиза през багажника
            Пунтак 1.1 с лека измама под капака

            Коментар


              #7
              Хах поговорката "от студ умри, но гъзар бъди" ще бъде преправена в случея - "през багажник влезни, но гъзар бъди" :D :D Ссега сериозно много добре и изчистено изглежда без дръжки несъмнено, но си има и недостатъци.Задължително трябва гумените уплатнения на вратите редовно да се пръскат с спреиче против замръзване, също така и задължително ключалката на багажника да се отваря с ключ, че в противен случаи падне ли акумулатора ще обикаляш колата като голям камък :P :D

              Коментар


                #8
                Колата ми е фиат стило и много трудно се разглобяват вратите,незнам дали ще се оправят или ще трябва ключар да я разглоби и после сглоби.Във вратите има много джаджи(air bag и други)?
                Виж бейби не сме глупаци,
                ние сме отбор от здравеняци.
                Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
                така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
                http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

                Коментар


                  #9
                  верно стои по готино и според мене без дръжки ама виж колко причини ти изброиха колегите и това е само част от тях затова "по добре недеии" :D :D
                  Honda Jazz 1.4 8v 07'

                  Коментар


                    #10
                    Е колко причини да са изброили има няма 2. -ако падне акомулатора -ако замръзне гуменото оплатнение на врататаМи на Стилото багажника може да се отваря с ключ така че смятам че проблема с акумолатора е решен.(няма да пада всеки ден 1 път ще се случи)А относно замръзването на гумените уплатнения мисля че и този проблем е незначителен, тъй като от ключа за запалването от който се отключва и заключва автомобила има опция за отваряне и затваряне на стъклата на вратите...Моето мнение е че ще стане доста добре ако намериш някой които да ти го направи като хората, но аз лично не бих дал пари точно за това нещо. Около 150 за боядисване на врта (имаш и да запълваш дупките от дръжките не знам дали с кит ще стане тъй като е доста, най вероятно подлагане заваряне шлайф и кит после и за това пари) предполахам че 2 врати ще правиш машинките на дали са по-малко от 50 кинта за брой(нямам представа колко са) после и труд на майстори за монтажа... сам си прави сметката. По добре дай още някой лев и си направи ламбо дорс (врати като на някой спортни автомобили, които се отварят на горе, а не на страни както обикновенно) Струва ми се че няма да е много много по съпо но ще е 1000000 пъти по-гъзарско.

                    Коментар


                      #11
                      Това отива повече на разни голфове, само ще си съсипеш стилото.
                      1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

                      Коментар


                        #12
                        Ми на Стилото багажника може да се отваря с ключ така че смятам че проблема с акумолатора е решен.(няма да пада всеки ден 1 път ще се случи)
                        Дам,другите коли не могат само Стилото може Колега аз съм на мнение че ако имаш желание и средства го направи,не слушай кво ти говорат цел живот съм се лишавал от изпълнения заради пречка на проблемите,т.е имал съм хиляди идеи и се някой ме обеждава да не ги реализирам,за това ако си се навил и искаш да го направиш го направи,да не те интересуват последствята живее се сега като погледнеш вратите да ти е кеф да казваш ’’ех колко много идеи ражда тази моя глава,значи’’.Успех
                        leave something of the happiness you bring

                        Коментар


                          #13
                          Тия Ламбо врати са много по скъпи,а не малко.Стига да не искаш да ти пропаднат за половин година...а колкото до дръжките и аз бях намислил,обаче отиват доста пари излишни...иначе не е невъзможно,но ако си направиш повечето неща ще ти излезне и на приятна цена.... P.S. Цените на машинките за отваряне не са високи,но си иска разглобяване за да се пригодят
                          Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
                          Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
                          Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

                          Коментар


                            #14
                            Преди време един приятел имаше Голф 2 без дръжки.Наистина изглежда красиво но е доста непрактично.Колегите по-горе споменаха за замръзването през зимата и тн..Моята случка си беше на едно събиране на аязмото над Меден рудник.Хапнахме пийнахме по някоя бира,поритахме на поляните и като стана време да си ходим ни се обади тъпото.Нашто момче си метнал ключовете в колата да не ги загуби докато ритаме на поляната и за късмет приятелката му лопнала вратата на колата.Добре че имаше шибедах и ги изкарахме с една тел.Красиво и непрактично е колега.Колата си е твоя,парите и труда също.Ако наистина ще ти достави удоволствие да си е направиш така-Направия без да се замисляш.Успех с начинанието.
                            FIAT FORUM BULGARIA
                            Ракията е над политиката

                            Видео от Италфест 2011

                            Коментар


                              #15
                              някой има ли представа как се слагат машинките за отваряне на вратите
                              Виж бейби не сме глупаци,
                              ние сме отбор от здравеняци.
                              Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
                              така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
                              http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

                              Коментар

                              Working...
                              X