Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Размер на рефлектора на фаровете за мъгла

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    и аз тамън по външен го видях 75мм
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    Коментар


      #17
      BEX---GT написа:
      определено, но аз не ги ползвам, само в подземни паркинги, за да не включвам ксенона за малко, а и без това глобяват за тях... не бих посъветвал да се затъмняват нормалните фарове въпреки че съм виждал черно браво с черни фарове и изглеждаше много злобно, ноооо едва ли е светело особено
      еми аз също искам да направя така, самоче една съвсем лека мъгла. едвам забележимо да стане
      Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
      Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

      Коментар


        #18
        Oпушени най-добре
        leave something of the happiness you bring

        Коментар


          #19
          Bravo 1.9 JTD написа:
          Oпушени най-добре
          Въпрос на вкус. Всеки има различни виждания. Иначе поръчах, излезнаха ми 30 лева двата ринга - 70 мм. Чакам ги до две седмици и да действам. Само трябва да видя как ще ги закрепя и ще ги направя така, че да не се прецакат нещо, ако съм включил халогенките.
          NOW: ???
          Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
          Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

          Коментар


            #20
            и няма да влязат после тея кръгчета ... отвори си ги , и без тва лесно се сваля халогена , измери си ги да не ги слагаш после отвъншната страна

            Коментар


              #21
              chaikata написа:
              и няма да влязат после тея кръгчета ... отвори си ги , и без тва лесно се сваля халогена , измери си ги да не ги слагаш после отвъншната страна
              Кое да измери аз нали имам до мен само рефлектор и го меря.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #22
                chaikata написа:
                и няма да влязат после тея кръгчета ... отвори си ги , и без тва лесно се сваля халогена , измери си ги да не ги слагаш после отвъншната страна
                Напротив, пасват си идеално, само трябва да измисля как да ги закрепя. Нито са малки, нито са плътни. Сега само да ми мине изпита на 11 септември, дано да го взема, разглабям и действам. Светят уникално бяло. Чакам си и новата бяла лента за фара и ще пусна снимки, когато всичко е гото и на място. Че сега съм монтирал само едната лента, ама не карам колата и чакам да засъхне още поздраво с притискащи неща, поставени кмежди фара и лентата. По цялата дължина на фара е уникално яко :D. Айде скоро пак ще пиша, може и да пусна нова тема, а тая да се изтрие, за да е по-прегледно всичко.
                NOW: ???
                Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                Коментар


                  #23
                  svetkos_ написа:
                  chaikata написа:
                  и няма да влязат после тея кръгчета ... отвори си ги , и без тва лесно се сваля халогена , измери си ги да не ги слагаш после отвъншната страна
                  Напротив, пасват си идеално, само трябва да измисля как да ги закрепя. Нито са малки, нито са плътни. Сега само да ми мине изпита на 11 септември, дано да го взема, разглабям и действам. Светят уникално бяло. Чакам си и новата бяла лента за фара и ще пусна снимки, когато всичко е гото и на място. Че сега съм монтирал само едната лента, ама не карам колата и чакам да засъхне още поздраво с притискащи неща, поставени кмежди фара и лентата. По цялата дължина на фара е уникално яко :D. Айде скоро пак ще пиша, може и да пусна нова тема, а тая да се изтрие, за да е по-прегледно всичко.
                  Колега има ли развитие по темата
                  Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105 2000
                  Lancia Lybra 1.9 JTD 115 2002

                  Коментар


                    #24
                    cokata_23 написа:
                    svetkos_ написа:
                    chaikata написа:
                    и няма да влязат после тея кръгчета ... отвори си ги , и без тва лесно се сваля халогена , измери си ги да не ги слагаш после отвъншната страна
                    Напротив, пасват си идеално, само трябва да измисля как да ги закрепя. Нито са малки, нито са плътни. Сега само да ми мине изпита на 11 септември, дано да го взема, разглабям и действам. Светят уникално бяло. Чакам си и новата бяла лента за фара и ще пусна снимки, когато всичко е гото и на място. Че сега съм монтирал само едната лента, ама не карам колата и чакам да засъхне още поздраво с притискащи неща, поставени кмежди фара и лентата. По цялата дължина на фара е уникално яко :D. Айде скоро пак ще пиша, може и да пусна нова тема, а тая да се изтрие, за да е по-прегледно всичко.
                    Колега има ли развитие по темата
                    Да..даи да видим какво се е получило....
                    Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
                    KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
                    Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

                    Коментар

                    Working...
                    X