Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Махане на Надписи Браво/Брава/Мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    То ако колите вървяха с циганиите по капаци, брони и джанти, някои колеги тука щяха да са пилоти на космически кораби. Ама български, от Своге.
    .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
    www.cyxap.com

    Коментар


      #17
      emzo написа:
      От къде ги взе мигачите и на каква цена ?Дай снимки
      Мигачите ги взех от axn-auto.com Монтирах ги има някъде тема как, макар че единят не излезе така и свалях целият под калник...Ето снимкиЕто и албума със снимките: http://www.snimka.bg/album.php?album...5&pid=12654314

      --------------------

      Коментар


        #18
        Ето това е нещо изключително малко и лесно за правене а колко по изчистено става. Колегата не си е махнал лепенките защото не иска да се разбере че кара дизел а защото просто изглежда много по добре колата без сякакви лепенки, емблемки, светкащи лампички и прочее :D Сега са наред белите странични мгиачи колега

        Коментар


          #19
          е крайно време беше да се появи и някой опозиция.. аз пък в никакъв случей няма да си махна емблемките, даже дайте някакви варианти за реставрация че са взели да се изтъркват. Явно при свръхскорост от триенето с въздуха
          Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
          Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

          Коментар


            #20
            Tuning Mode написа:
            Сега са наред белите странични мгиачи колега
            Мигачите вече ги сложих, виж мнението над твоето. Но не съм снимал как ги слагам... може да ги сваля само за да ви покажа

            --------------------

            Коментар


              #21
              браво на тебе че си ги махнал ама като гледам твоите не са лепени от някои маистор ами в завода .... моите са с някво лепило ше каиш с капчица съм ги мацал ... търках 1 час с коруселин (можи грешно да съм го написал ) и зе да изсветлява боята и го залепих надписа пак с силикон да не си личи

              Коментар

              Working...
              X