Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За DGT-на типо ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За DGT-на типо ?

    Пичове чух нешо за някаква смяна на крушките или нещо подобно за ДГТ-то на ФИАТ Типо! Значи искам да си сменя цвета на таблото но си нямам на идея за какво става на въпрос защото чух случаен разговор и нямах време да попитам за какво иде реч.Та бих искал да знам има ли някой който знае как става промяната на цвета на таблото и ако някой от вас го има да качи снимки да го видя нагледно Благодаря предварително!
    Не е важно колко коня е колата важно е какво магаре я кара!
    ex Tipo 1.6 90HP;ех Tipo 1.4 75 HP;ex Alfa 145 1.9TD 90HP;now Lancia Delta 1.6 16V 1.3HP
    DREAMS: SEDICI !!!

    #2
    смяна на цвета на самото табло или на крушките ? ако са крушките което предполагам , за съжаление не са светодиоди а са баш си крушки и не съм сигорен дали се продават такива с други цветове ако го правиш със светодиоди работата не е толкова проста трябва преправяне а и самото вадене на таблото си е Е**** маиката аз на моита темпра ебаси ядовете докат го сваля и сложа после пак иначе ако успееш дай снимки да видим
    кара Fiat Tipo 1.6 ,Fiat Tempra 1.8 16V

    Коментар


      #3
      darkveidar написа:
      смяна на цвета на самото табло или на крушките ? ако са крушките което предполагам , за съжаление не са светодиоди а са баш си крушки и не съм сигорен дали се продават такива с други цветове ако го правиш със светодиоди работата не е толкова проста трябва преправяне а и самото вадене на таблото си е Е**** маиката аз на моита темпра ебаси ядовете докат го сваля и сложа после пак иначе ако успееш дай снимки да видим
      пфу на нашето типо за 10 мин го свалям и слагам супер лесно се сваля държи се на няколко винта и щипки с крушки е по принцип някои от тях имат зелена шлаухка за може би по наситен цвят или знам ли...като цяло за да смениш цвета трябва да смениш таблото
      Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
      BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
      BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

      Коментар


        #4
        абе лесно лесно ама като "усилвано" със силикон ..... поне мойто де и като почнеш да сменяш крушките и половината цокли ти остават в ръцете
        кара Fiat Tipo 1.6 ,Fiat Tempra 1.8 16V

        Коментар


          #5
          Предполагам резултата трябва да е нещо от този сорт ???http://www.youtube.com/watch?v=e0QNvc96I8s
          Peugeot 406, 2000 HDi 90
          ex. Peugeot 106 1,5 D
          ex. Ritmo 70 138B2.000
          ex. Tempra 2.0 159A6.046
          Плийз, юз кирилик алфабет! Иф ю нот булгариан, но проблем юзинг shlockаvitsa. Бест регардс!

          Коментар


            #6
            точно за това става въпрос колега ! Таблото жече го свалям за секунди но въпроса е там че си нямам и на идея какво трябва да се прави за смяната на цвета .Чувал съм че се махала някакво чудо наподобяващо наилонче което било зелено и седяло пред крушките т.е. е нещо като циферблат ама знам ли за това питам
            Не е важно колко коня е колата важно е какво магаре я кара!
            ex Tipo 1.6 90HP;ех Tipo 1.4 75 HP;ex Alfa 145 1.9TD 90HP;now Lancia Delta 1.6 16V 1.3HP
            DREAMS: SEDICI !!!

            Коментар


              #7
              Баш то се маха,може да си го смениш с друг цвят или да го махнеш и да сложиш друг цвят грушки,но няма да се разсейва светлината.Май си виждал таблото на типо-то ми,ако не си ето,ама трябва да се сменат и всички останали крушки при включване на габаритите (парно,ръчки,копчета ит.н.) за да не стане голфърско с 15 цвята.
              Прикачени файлове

              Коментар


                #8
                абе каквото и да се прави грозно като голф не може да стане
                кара Fiat Tipo 1.6 ,Fiat Tempra 1.8 16V

                Коментар

                Working...
                X