Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Заслужава ли си парите тази джанта???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Заслужава ли си парите тази джанта???

    Днес намерих на едно място чисто нови джанти 14’ казаха ми, че са тайландски и човека ми иска 520лв за 4-те, та исках да попитам дали ми иска много пари или цената е добра. Не можах да я снимам, но е копие на тази по долу на снимката.
    Прикачени файлове

    #2
    колега ако искаш моето лично мнение-за мен са много пари..за толкова пари ще си намериш хубави 16" с гуми ! естествено не нови
    1.6 16v Abarth

    Коментар


      #3
      Re: Заслужава ли си парите тази джанта???

      nickname написа:
      Днес намерих на едно място чисто нови джанти 14’ казаха ми, че са тайландски и човека ми иска 520лв за 4-те, та исках да попитам дали ми иска много пари или цената е добра. Не можах да я снимам, но е копие на тази по долу на снимката.
      Джантата на вид Е добра, но материала от който ги правят е по-мек.Тайландски 14" могат да се намерят за по 100-110 лв. бр. доста красиви модели но моето мнение Е че не Са достатъчно здрави.п.с. Не разбрах защо са Ти 16" или Колегата не е разбрал?
      Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

      Коментар


        #4
        Re: Заслужава ли си парите тази джанта???

        nickname написа:
        Днес намерих на едно място чисто нови джанти 14’ казаха ми, че са тайландски и човека ми иска 520лв за 4-те, та исках да попитам дали ми иска много пари или цената е добра. Не можах да я снимам, но е копие на тази по долу на снимката.
        Не ги взимай не си заслиужава можеш да намериш хубави джанти с гуми поне за 200 300лв,аз преди бях си намерил лята джанта 14 цола за ладата от алфа за 150лв с летни гуми 185 и то ниско профилни.За това ще ти кажа не бързай да копуваш изчакаи и ще намериш нещо много по-добро от тези за 520лв.
        Fiat Punto`04 1.2 60hp.
        Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
        ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

        Коментар


          #5
          Карето са под 500лв 14-ките..много пари са, много..
          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
          e30 forever!

          Коментар


            #6
            BEX---GT написа:
            Карето са под 500лв 14-ките..много пари са, много..
            Подкрепям с две ръце....Аз имам едни 18ки перфектни скоро ще ги продавам и не мисля че ще им взема над 550 кинта

            Коментар


              #7
              Не се излагай ако са 14" поне да са с големи бордове иначе за пунто под 15" не е джанта .....

              Коментар


                #8
                stefcho_sm написа:
                Не се излагай ако са 14" поне да са с големи бордове иначе за пунто под 15" не е джанта .....
                Какво ще рече това да са с големи бордове??? Абе тия пусти джанти много трудно се намират особено за фиат. 4х100 има навсякъде ама 4х98 много рядко намирам в нашият малък град. Айде кажете вярно ли е, че може да се сложат на фиат 4х100 само с по дълги болтове, без някъкви други сложни схеми??? Също така ако знаете някой сайт за джанти 2-ра употреба споделете го, моля ви. п.с. От тия тайландските ме отказахте напълно помогнете ми да си намеря хубава джанта 14ка или 15ка втора употреба...

                Коментар


                  #9
                  400 лв за тези джанти са много приятелкта ми си взе 17 ки за 500 лв обути бяха от едно браво
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                    #10
                    nickname написа:
                    stefcho_sm написа:
                    Не се излагай ако са 14" поне да са с големи бордове иначе за пунто под 15" не е джанта .....
                    Какво ще рече това да са с големи бордове???
                    Е това ще рече с големи бордове утре ще ти кача и снимки на мойта като ми дойдат тия джанти
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                      #11
                      Тези за които питаш са скъпи,но красиви за матеряла незнам как е.Защо просто не си сложиш ако е Punto,оригиналните или ако е Bravo,пак оригиналните за GT например,намират се на добри цени във форума ни
                      FIAT Punto 1.6 GOLF`S KILLER
                      FIAT Bravo 1.6 16v моят домашен любимец
                      LANCIA Ypsilon Elefantino blu
                      http://fiat-bravo.oneinform.com/teh.html
                      http://automedia.investor.bg/catalog.../cartech_4479/

                      Коментар


                        #12
                        nickname написа:
                        stefcho_sm написа:
                        Не се излагай ако са 14" поне да са с големи бордове иначе за пунто под 15" не е джанта .....
                        Какво ще рече това да са с големи бордове??? Абе тия пусти джанти много трудно се намират особено за фиат. 4х100 има навсякъде ама 4х98 много рядко намирам в нашият малък град. Айде кажете вярно ли е, че може да се сложат на фиат 4х100 само с по дълги болтове, без някъкви други сложни схеми??? Също така ако знаете някой сайт за джанти 2-ра употреба споделете го, моля ви. п.с. От тия тайландските ме отказахте напълно помогнете ми да си намеря хубава джанта 14ка или 15ка втора употреба...
                        Колега стават 4 по 100 ама трябва да се препилят отворите на болтовете на джантата и да сложиш болтове с коносовидни главието ти и снимки на джантите ми от пунтото
                        Прикачени файлове
                        Пунто 1.2 75 94г климатик SX

                        Коментар


                          #13
                          nickname написа:
                          stefcho_sm написа:
                          Не се излагай ако са 14" поне да са с големи бордове иначе за пунто под 15" не е джанта .....
                          Какво ще рече това да са с големи бордове??? Абе тия пусти джанти много трудно се намират особено за фиат. 4х100 има навсякъде ама 4х98 много рядко намирам в нашият малък град. Айде кажете вярно ли е, че може да се сложат на фиат 4х100 само с по дълги болтове, без някъкви други сложни схеми??? Също така ако знаете някой сайт за джанти 2-ра употреба споделете го, моля ви. п.с. От тия тайландските ме отказахте напълно помогнете ми да си намеря хубава джанта 14ка или 15ка втора употреба...
                          Иска търсене колега но не е чак толкова трудно...А относно това дали можеш да сложиш 4x100 на каре 4x98..преди време и аз питах взех си много хубави 15-ки 4x100 и ги карах около месец некаде хем беха с центиращи втулки...наложи се да сваля едната джанта....и....направо като я видях...леглата на джантата там кадето лягат болтовете си беха заминали,имаха нужда от фреза преди да се качат отново на кола..Има колеги карат и с 4x100 и немат грижи....така 4е ти си преценяваш...
                          Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
                          KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
                          Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

                          Коментар


                            #14
                            stefcho_sm написа:
                            nickname написа:
                            stefcho_sm написа:
                            Не се излагай ако са 14" поне да са с големи бордове иначе за пунто под 15" не е джанта .....
                            Какво ще рече това да са с големи бордове???
                            Е това ще рече с големи бордове утре ще ти кача и снимки на мойта като ми дойдат тия джанти
                            Джантата е супер, айде намери нещо и на мен. Срещал съм твои мнения и теми във форумът ни и май си сменил доста джанти..аз ще почерпя :D

                            Коментар


                              #15
                              zaxaxa написа:
                              nickname написа:
                              stefcho_sm написа:
                              Не се излагай ако са 14" поне да са с големи бордове иначе за пунто под 15" не е джанта .....
                              Какво ще рече това да са с големи бордове??? Абе тия пусти джанти много трудно се намират особено за фиат. 4х100 има навсякъде ама 4х98 много рядко намирам в нашият малък град. Айде кажете вярно ли е, че може да се сложат на фиат 4х100 само с по дълги болтове, без някъкви други сложни схеми??? Също така ако знаете някой сайт за джанти 2-ра употреба споделете го, моля ви. п.с. От тия тайландските ме отказахте напълно помогнете ми да си намеря хубава джанта 14ка или 15ка втора употреба...
                              Колега стават 4 по 100 ама трябва да се препилят отворите на болтовете на джантата и да сложиш болтове с коносовидни главието ти и снимки на джантите ми от пунтото
                              Обясни ми по просто че това да се препилят, после за тия болтове нищо не схващам, примерно отивам и си вземам 4х100 после какво??? Иначе пунтото ти с тая джанта е върха. Браво

                              Коментар

                              Working...
                              X