Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпроси относно Bravo и Stilo ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпроси относно Bravo и Stilo ?

    Здравейте .... Искам да задам няколко въпроса относно тази кола понеже след някой друг месец ще взимам кола и съм и метнал око а баща ми вкарва коли,мотори,части и др. от Италия и може да ми намери нещо читаво та въпроса ми е скъпо ли е за подръжка трудно ли се намират части за него ?Хубаво ли е за музика ? Защото нали някой от BMW-тата не се чува добре като има туба в багажника .... аз не разбирам много не съм все още вътре в тези неща И другия ми въпрос е може ли да се прави някакъв приличен тунинг по двигателя без да сменят бутала,вал и т.н.. ?Чип и т.н ? Мерси предварително и моля ви не започвайте да спамите темата? И също така и за Stilo ?
    PUNTO GT LOVER
    http://muscle-damage.com/

    #2
    музиката ли ти е най големия проблем Ако искаш само с ремап да минеш - дизела е твоя избор.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Еми по принцип мен ме интересуват чупят ли се много .... къде са им слабите места и скъпи ли са за подръжка иначе съм метнал око на Bravo Stilo и на Punto 1.4 GT искам да го направя да върви добре не искам да го правя някаква бегачка но мога да вложа 2500 2700 лв в мотора и в окачване
      PUNTO GT LOVER
      http://muscle-damage.com/

      Коментар


        #4
        Купи си колело щом искаш кола която не се чупи ...Теми за Stilo, Bravo и избора им бол, неможе всеки ден на всеки да му се пише по отделно.Кой да ти отговори на въпросите като не си казал, дизел ли бензин ли ... само тубата е проблема. Кола не се купува така.
        '08 Alfa Romeo 147 Q2
        ex. Modified '02 FIAT Stilo 1.9 JTD powered by Garrett GT2256V

        Коментар


          #5
          Подобни постове нямат място в този форумВъздържай се от обиди към потребители на форума!Модераторски екип на fiat-bg.org
          PUNTO GT LOVER
          http://muscle-damage.com/

          Коментар


            #6
            Колега, добри са и Бравото и Стилото. Не се чупят повече от нормалното. Касто ти е казал колегата emzo при дизела с един ремап я правиш пешка. Успех.

            Коментар


              #7
              Еми аз мога да кажа за Браво,за Стило друг да казва(според мен е по-добро на визия до колкото виждам :D но и по-скъпичко,за друго незнам)Бравото: аз карам 1.8 и си върви доволно(незнам ти колко искаш да е бърз?),сложил съм газ за по евтино,ако не ти се слага газ а на бензин ти е скъпо,купи си дизелак те също много вървят,пък и чипа при дизел върши по-добра работа! 2.0 на Бравото е супер,ама си и гори.По-малко от 1.8 не виждам смисъл да взимаш щом си рейсър. За музиката: свири,чува се касата(тубата) щото си е и хечбек. Ако искаш може и да го изолираш тук там,тогава звука е още по-чист в купето,а и отвънка не дрънка на разпадане от багажника.Предните врати си искат изолация,за по-добър звукКато сложиш някоя изпускателна система,чипче(хубав филтър евентуално),пружинки,джантички и ето ти една красива,достатъчно бърза количкаСъщото ще важи и за Стило,само че там ще си с още по-нов и изолиран автомобил и с малко по-скъпи части обаче!Успех!!! Дано случиш на добър екземпляр
              Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
              Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
              Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

              Коментар


                #8
                А така мерси много разбрах за какво става на въпрос Благодаря
                PUNTO GT LOVER
                http://muscle-damage.com/

                Коментар


                  #9
                  Понеже държиш на аудиото:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=35120 Същото съм направил и с багажника, там ефекта е много по-голям.
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #10
                    bestlap написа:
                    Еми по принцип мен ме интересуват чупят ли се много .... къде са им слабите места и скъпи ли са за подръжка иначе съм метнал око на Bravo Stilo и на Punto 1.4 GT искам да го направя да върви добре не искам да го правя някаква бегачка но мога да вложа 2500 2700 лв в мотора и в окачване
                    Или си на 12 и още се подмокряш като спиш или лъжеш, че баща ти вкарва коли от Италия, защото ако поне 1 нещо, което си написал беше вярно ама въобще нямаше да се допитваш до форума! Аман от глупави въпроси чесно..............................
                    MB 280 S W108 67' - pickUp
                    MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
                    ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
                    Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
                    office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

                    Коментар


                      #11
                      Аз малко не съм съгласен с колегата който каза че Бравото 2.0 си гори доста!?Значи от 8 месеца карам такова.. зимата наистина си е разход 14-15 не ти мърда..За лятото нещата са съвсем други, онзи ден направих замерване ( догоре и пак догоре ) - резултата беше 10,8 литраКарам го до 1900 оборота, повече от 60 на 5та не вдигам, ако хукнеш да го пънеш говорим за разход от 14 нагореИзвода е: Ако си го караш нормално, за вършене на работа - не е толкова зле, ако го пънеш ще се сблъскаш с двуцифрени числа започващи от 14 нагоре.. Иначе за мен Стило-то ми харесва повече, по-нова кола.. дизайна му дизайн! Окачване, джанти и ксенон и става красота Дизела като цяло е добър вариант, 1.9жтд ми харесва много ( за Браво говорим ), а с чипче нещата стават много добре.. а и да не забравяме че има и турбинка Това е от мен

                      Коментар

                      Working...
                      X