Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ето и моя тунинг под капака

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    x

    Довечера или утре ще бъде монтирано и ще има и още снимки
    Прикачени файлове

    Коментар


      #17
      С какво боядисваш?
      KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
      Land Rover Discovery 2.5TD '94
      EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
      EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
      EX: Fiat Regata 1.7D '84

      Коментар


        #18
        X

        С обикновен спреи и малко повече лак слагам.

        Коментар


          #19
          х

          Ето и снимките когато е поставен
          Прикачени файлове

          Коментар


            #20
            Re: X

            batkoty написа:
            С обикновен спреи и малко повече лак слагам.
            Ами ти като боядисваш с обикновен спрей той ще издаржи ли на високата температура.Иначе поздравления много яко става. :D :D
            Fiat Punto`04 1.2 60hp.
            Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
            ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

            Коментар


              #21
              x

              Вече съм минал 5000км и нищо му няма като 3000 са разроянието добрич пловдив 400км 4.30мин 5 часа само със спиране за зареждане.За сега издържа а пък ако се обели ще го боядисам пак

              Коментар


                #22
                Па дано няма че ако се налющи трябва на целия капак да му махаш боята и на ново да го боядисваш щото иначе ша стане много грозно.
                Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                Коментар


                  #23
                  x

                  Като се налющи ще му мисля

                  Коментар


                    #24
                    За да не отворям нова идентична тема,ще използвам на колегата,за да се похваля и аз с подобно освежаване под капака.Слагам снимка и преди манипулацията,за да се види разликата,доста време ми отне и мъки да почистя всичко под капака от натрупана кал и мръсотия.
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                      #25
                      добре проблеми с тоя филтър нямаш ли ... аз преди 2 дни си сложих и колата като я натисна газта направо назаде тръгва .......

                      Коментар


                        #26
                        chaikata написа:
                        добре проблеми с тоя филтър нямаш ли ... аз преди 2 дни си сложих и колата като я натисна газта направо назаде тръгва .......
                        коллега това е филтър за отдушника на картерните газове, а не за входящия въздух.ето едно включване и от мен ,не че е кой знае какво
                        Прикачени файлове
                        Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

                        Коментар


                          #27
                          зададох въпроса към колегата на които е темата .... и точно за въздушен филтър си питам .... недеи да ме поправяш като не си разбрал за какво питампс става дума като е на газ колата ... зададох въпроса щото видях изпарителя е като моя

                          Коментар


                            #28
                            chaikata написа:
                            зададох въпроса към колегата на които е темата .... и точно за въздушен филтър си питам .... недеи да ме поправяш като не си разбрал за какво питампс става дума като е на газ колата ... зададох въпроса щото видях изпарителя е като моя
                            еми харата използват цитати за да не стават обърквания като в случая.успех с филтрите колега
                            Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

                            Коментар


                              #29
                              Брао е тва е тряя има чисти двигатели
                              FIAT PUNTO 1.4 GT 136 k.c. .... Lancia Delta II - 1.6 75 k.c .... Lancia Y10 fire 45 k.c ITAL CLUB MONTANA

                              Коментар


                                #30
                                x

                                Колега за сега проблеми с филтъра нямам.Стоиката която държи капака лежи върху филтъра и като се затвори капака го притиска и няма мърдане.

                                Коментар

                                Working...
                                X