Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

смяна на мотора

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    смяна на мотора

    Здравейте , в момента карам пунто 1.2 75кс. това което ме вълнува е дали мога да сменя мотора с 1.4 турбо ? И някой има ли напредстава какво трябва да се смени , и колко струва това удовоствие приблизително ? Освен мотора предполагам ще ми трябва - турбина, интерколер , електроника , радиатора ! Дайте някаква идея !!!!

    #2
    ако те интересува колега имам 2.0 16в турбо 205 коня сас скорости и там сичко останало за да се сложи в друга кола

    Коментар


      #3
      toko.bg написа:
      ако те интересува колега имам 2.0 16в турбо 205 коня сас скорости и там сичко останало за да се сложи в друга кола
      цена ??? И има ли документи и клко конски сили е по документи ?

      Коментар


        #4
        двигателя е 205 кс от ланчия капа има италянски документи може да се пробва 2000 лв сичко което му трябва да работи в друга кола

        Коментар


          #5
          Извинете простата ми личност но двигател на Lancia не е ли прекалено голям за Punto... (като размери).
          Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
          -------------------------------------
          1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

          Коментар


            #6
            не ее :D :D

            Коментар


              #7
              и аз съм тръгнал по тоя не лек път но засега само си събирам "чаркалака" мотора ще го търся като се прибера в БГ надявам се на зима :P иначе успех колега понеже като гледам темите за такъв перформ доста ще е нужен драскаи по нещо ако имаш развитие
              Толкова е лесно да поправяш другите. Толкова е трудно да поправяш себе си

              Коментар


                #8
                4uk1t написа:
                и аз съм тръгнал по тоя не лек път но засега само си събирам "чаркалака" мотора ще го търся като се прибера в БГ надявам се на зима :P иначе успех колега понеже като гледам темите за такъв перформ доста ще е нужен драскаи по нещо ако имаш развитие
                ще видим какво ще излезе накрая , но ако има развитие ще направя пълно обяснение

                Коментар


                  #9
                  Колеги някой може ли да ми каже колко ще ми вземе някой майстор да извади старият ми мотор и да сложи този примерно, в купе на фиат типо.Интересува ме само за работата по смяната на моторите колко би взел?

                  Коментар


                    #10
                    не е по голям , има вече едни проект с него по горе написан но преправянетоне е никак малко ( и полуоските също се преправят ) за 1.4 турбо - намираш едно пунто 1.4 турбо копуваш го и почваш да тунинговаш - а това го продавш , разликата в цената ще е фрапораща ( най малкото ценатат за труда ще е доста дебела ) да не говорим за другите глупости с префиферията
                    Power Under Pressure

                    Коментар


                      #11
                      toko.bg написа:
                      двигателя е 205 кс от ланчия капа има италянски документи може да се пробва 2000 лв сичко което му трябва да работи в друга кола
                      ,колега извинявам се че със закъснение пиша колко му е данакът на тоя двигател ?

                      Коментар


                        #12
                        колега ако се надяваш като го слогижиш тоя двигател сичко да е законо трябва да се плати 9300лв. акциз за данака незнам

                        Коментар


                          #13
                          аве колеги кви данаци кви акцизи говорите,кви по-големи даначни лъжи сме чували пак за туй ли ще ви напрай некой проблем,отиваш си със докоментите на старото моторче по юриздикциите плащаш си и нема никой да ти гледа мотора,стига да не направиш накой беля,пак и недайси боже да стане"аз така я зех"и толкоз,и ако ви се блъска с този филм,слагаш и бой.

                          Коментар


                            #14
                            Re: смяна на мотора

                            andreti написа:
                            Здравейте , в момента карам пунто 1.2 75кс. това което ме вълнува е дали мога да сменя мотора с 1.4 турбо ? И някой има ли напредстава какво трябва да се смени , и колко струва това удовоствие приблизително ? Освен мотора предполагам ще ми трябва - турбина, интерколер , електроника , радиатора ! Дайте някаква идея !!!!
                            Срещу 2500лв. и твоето Пунто направо мога да ти дам Пунто 1,4 ГТ .
                            Alfa 147jtd/ Alfa 147 Selespeed

                            Коментар

                            Working...
                            X