Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

малко осветление

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    лично на мен ми харесва идеята но не ми харесва начина на изпълнение .... трябва да се постараеш да скриеш въпросните неони така че да не се виждат а да се вижда само светлината от тях ..... иначе по шестобалната система на оценяване ти давам 6 за идеята и 1 за изпълнение
    AUDI 1.8 20V TURBO
    ex - FiAT BRAVO 2.0 20V, 1.9 JTD ++, 1.8 16V+газ, Alfa Romeo 1.9 JTD

    Коментар


      #47
      ivan_dice написа:
      лично на мен ми харесва идеята но не ми харесва начина на изпълнение .... трябва да се постараеш да скриеш въпросните неони така че да не се виждат а да се вижда само светлината от тях ..... иначе по шестобалната система на оценяване ти давам 6 за идеята и 1 за изпълнение
      И аз съм на това мнение. направи им един ключ и да се изключват когато поискаш. Не е лоша идея също да светват с отваряне на врата.
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #48
        а случайно да имате идей как се свалят стрелките на километража защото искам да си подменя циферблатите?Вижда ми се доста опасна чесовникарска работа...
        FIAT Bravo Club Plovdiv
        Con Asistencia di Veloce

        Коментар


          #49
          Tqnkata написа:
          а случайно да имате идей как се свалят стрелките на километража защото искам да си подменя циферблатите?Вижда ми се доста опасна чесовникарска работа...
          ето колега http://www.youtube.com/watch?v=HHwid...надявам се да ти е полезно :D
          Drive or Die!

          Коментар

          Working...
          X