Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чип за Пунто Мк1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Чип за Пунто Мк1

    Възможно ли е да се постави чип на Пунто Мк1 1997 1,2 75кс. ? Ще има ли някакъв ефект , евентуално цена и къде може да се направи чипът ?

    #2
    има ефект и ако имаш и газова дава освен пьргавина и икономияважното е с кое еку ти е колата
    тунинговам си колите за удоволствие
    някои с турбо други с чип

    Коментар


      #3
      незнам кое е екуто - къде го пише ? А днаете ли от къде мога да си намеря чип и на каква цена ?

      Коментар


        #4
        отваряш предния капак поглеждаш наляво точно срещу капака на двигателяи виждаш ето това записваш всичко което пише на етикета и ти го правя да вьрви все едно е gt Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
        тунинговам си колите за удоволствие
        някои с турбо други с чип

        Коментар


          #5
          kombito-tdi написа:
          отваряш предния капак поглеждаш наляво точно срещу капака на двигателяи виждаш ето това записваш всичко което пише на етикета и ти го правя да вьрви все едно е gt Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
          хах , значи имам едно пунто 1.6 90 спортинг , кажи кфо може да се направи да ми бяга повече от гт-то

          Коментар


            #6
            kombito-tdi написа:
            отваряш предния капак поглеждаш наляво точно срещу капака на двигателяи виждаш ето това записваш всичко което пише на етикета и ти го правя да вьрви все едно е gt Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
            ок още утре ще му цъкна 1 снимка , а относно цената за каква цифра става дума ?

            Коментар


              #7
              xах са ще каже ,че и двигател 1.1 може да тунингова ,пък ако има и газова се едно е с NoS. До колкото знам само на JTD може да се вдига мощноста като се сменя софта на ЕЦуто с пипнат тук там.Дето са казали като искаш да бяга караи от 1.6 нагоре.Дори и да може и да вдигнеш мошноста на двигателя ,колко време ще изкара таи.С Голямата мощност има и по голямо натварване следователно отделяне на по голямо количество топлина.Значи ще иска подобрение на охладителната система...пък гарнитурата дали ще издържи ?Обороти на вала , лагерите далище издържат на оборотите ?... Да дигне мошноста с 5 коня ... едвали повече....
              >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

              Коментар


                #8
                цената ше е близка до подарьк и няма да надвишава стоиността на колата Yellow_Flash_Colorz_PDT_29
                тунинговам си колите за удоволствие
                някои с турбо други с чип

                Коментар


                  #9
                  GT_turbo_ написа:
                  kombito-tdi написа:
                  отваряш предния капак поглеждаш наляво точно срещу капака на двигателяи виждаш ето това записваш всичко което пише на етикета и ти го правя да вьрви все едно е gt Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                  хах , значи имам едно пунто 1.6 90 спортинг , кажи кфо може да се направи да ми бяга повече от гт-то
                  ми сложи му турбина бе колега :D :D :D
                  Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

                  Коментар


                    #10
                    здр

                    kombito-tdi написа:
                    отваряш предния капак поглеждаш наляво точно срещу капака на двигателяи виждаш ето това записваш всичко което пише на етикета и ти го правя да вьрви все едно е gt Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                    колега това ми е номера на екуто ...колата е пунто 1.2 75 ...1997...ЕКУТО Е МАГНЕТ МАРЕЛЛИ!V6KJTP17 O22 97IAW 8F.5T/070P-45FIAT PUNTO 1.2 CM MPI FASE 246476428 61600.218.13 Z 12V=ЩЕ стане ли работата за чипа
                    да предвидиш следващия ход на една жена е дарба.да я обичаш е искуство

                    Коментар


                      #11
                      Re: здр

                      аее и ти ли се върза , дори и да стане чипа за малките двигатели примерно 1.2 16v спортинг качва 8-9 коня при тебе колко да качи ?Слагаи си един спортен филтар ,махаи катализатора и пак ше постигнеш ефект ...
                      >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                      Коментар


                        #12
                        Re: здр

                        Fiat_Punto11 написа:
                        аее и ти ли се върза , дори и да стане чипа за малките двигатели примерно 1.2 16v спортинг качва 8-9 коня при тебе колко да качи ?Слагаи си един спортен филтар ,махаи катализатора и пак ше постигнеш ефект ...
                        Или най-добре да сменя колата и да взема дизел 1.9 JTD :D
                        NOW: ???
                        Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                        Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                        Коментар


                          #13
                          Re: здр

                          Или най-добре да сменя колата и да взема дизел 1.9 JTD :D
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар

                          Working...
                          X