Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

как да захраня неон за краката на водача и пътника отпред

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    как да захраня неон за краката на водача и пътника отпред

    искам да поставя неон за краката на водача и пътника отпрд, като го захраня так, че да свети при отворена врата и изгасва, като се затвориможе и без забавяне /както осветлението в купето/как да свържа неоните
    Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

    #2
    ем лесно е .Връзваш го към лампичката която е на тавана на повечето коли незнам как е на мареата.но към нея го пръзваш и щи свети като отвориш вратата.....но по добре си пусни с 1 копче да си я пускаш когато си поискаш

    Коментар


      #3
      stefcho_sm написа:
      ем лесно е .Връзваш го към лампичката която е на тавана на повечето коли незнам как е на мареата.но към нея го пръзваш и щи свети като отвориш вратата.....но по добре си пусни с 1 копче да си я пускаш когато си поискаш
      колегата пита нещо от сорта на вратите на кой кабел или къде е това проклето реле де се намира да се вземе сигнал от него (имам в предвид релето) и аз се интересувам за това реле или кабелче да не разбутвам инсталацията мерси

      Коментар


        #4
        а защо не го направиш скрито осветлението и го вържи към габаритите както съм аз ,мн е ефектно особено вечер

        Коментар


          #5
          stefcho_sm написа:
          ем лесно е .Връзваш го към лампичката която е на тавана на повечето коли незнам как е на мареата.но към нея го пръзваш и щи свети като отвориш вратата.....но по добре си пусни с 1 копче да си я пускаш когато си поискаш
          Колега и аз имам точно същото за идея,но се чудих тоя кабел да се вижда от плафона ще ме дразни няма ли от някъде другаде?Ама искам точно тая идея като отворя да светва иначе много ми взема очите.
          Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

          Коментар


            #6
            откъде мога да си поръчам такива светодиодни ленти

            Коментар


              #7
              колеги дайте идеи как да го направим ако някой знае молим да сподели
              Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105 2000
              Lancia Lybra 1.9 JTD 115 2002

              Коментар


                #8
                neon

                ето малко снимки от мен каде НЕОН , къд светодиоди, къде светодиодни ленти. Както са казали колегите може от сякаде да ги захраниш въпрос на въображение и вкус.Идеята с ламапа донякаде ми доапда , донякаде не щото като караш зада ти свети в кратата ще трябва и лампата да свети, а не е много приятно.може да си вземеш + от габаритете например.Аз сам си взел + от копчето за подгряване на задното стъкло и от там храня и целия неон по колата, че като ме види патрулка много ми се точат ма аз ги гася :D преди да ме осетят.Въпреки ,че нямат право да се заяждат ни фисш от 10 леава могат да ми лепнат за неона от вън "понеже съм наподобял " патрулка :D Интересното беше ,че на изходен пост ме видяха от далече и единия се засили да ме спира , обаче аз завих в една уличка и си огасих светлините "неона" :D и после пак си излезнах на главния път и само ме озяпаха ама нямаше за какво да се заядат :D
                Прикачени файлове
                >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                Коментар


                  #9
                  аз имам енви диодчета, които светят с осветлението на купетоа други, които светят при включен контактен ключ
                  Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

                  Коментар


                    #10
                    колега има едни китайски които се захранват от запалката. и са мн ефтини. става въпрос за интериорни лампи - пък ти си им намираш място
                    Моторист "пее" - балкана плаче. Един вози 100 тормози.

                    Коментар


                      #11
                      Аз си ръгнах бели светодиоди в краката на шоф. и на пътника и не дразнят толкова , работят когато е вкл. сд-то само.. / там ги вързах.. / и в багажника 1 червен вместо бялата светлина.. [/img]
                      Прикачени файлове

                      Коментар

                      Working...
                      X