Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за ВАЛСПОРТ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за ВАЛСПОРТ

    Здравейте колеги. Гледам насякаде пишат за тоя валспорт тунинг фирма тъка в пловдив говорат до гара филипово пишат сумати теми в други сайтове идвали чак от софия за тунинг във вал спорт. Някой да е запознат с тази фирма каде се манима има ли уеб сайт. Някой пазарувал ли е от там. Също така говорат за някав магазин пак тък в ПЛОВДИВ "Бързи и яросни" така се казвал някой ако знае нещо да пише
    www.puntopower.com
    FIAT Punto 1.2 16V Sporting

    #2
    колега значи представителния магазин на Валспорт се намира зад новотела а работилницата е до гара филипово...малко по дебело зимат във валспорт но единпат слагаш мн качествено работят на асконката бях сложил заднен споилер/крило във валспорт и съм мн доволен нито се разтропа нито боята се мрадна,но това беше преди 3 години все пак....отиди питаи според мене направо на място ако си решил нещо да правиш
    Honda Jazz 1.4 8v 07'

    Коментар


      #3
      В моя квартал има едно "изпълнение" на Вальо Спойлера. Въпросната 318-ка една беличка такава........ на нищо не прилича, а на всичко отгоре и собственика не е поддържа много. Иначе за сега мисля, че те се занимават малко по-добре от другите фирми, но определено има още много, много да се иска
      MB 280 S W108 67' - pickUp
      MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
      ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
      Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
      office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

      Коментар


        #4
        Re: Въпрос за ВАЛСПОРТ

        fanatiliano написа:
        Здравейте колеги. Гледам насякаде пишат за тоя валспорт тунинг фирма тъка в пловдив говорат до гара филипово пишат сумати теми в други сайтове идвали чак от софия за тунинг във вал спорт. Някой да е запознат с тази фирма каде се манима има ли уеб сайт. Някой пазарувал ли е от там. Също така говорат за някав магазин пак тък в ПЛОВДИВ "Бързи и яросни" така се казвал някой ако знае нещо да пише
        За тази фирма само хубаво мога да кажа. Тя е с традиции съществува над 18г. За първи път пазарувах от тях спойлер за едно Митсубиши през 1991г. Спойлера беше доста качествено изработен навярно са запазили и подобрили качеството за да просъществуват до сега.
        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

        Коментар


          #5
          Пък като видиш какви Дърт Вейдърски идей за тунинг имат :D :D :D

          Коментар


            #6
            здравейте искам да разбере дали във вал тунинг ще могат да тунинговат моята toyota paseo искам предна броня задна броня и прагове и ако мойе да ми кайете колко 6те стружа цялата операция благодаря предварително

            Коментар


              #7
              Един приятел си прави астрата във Val и остана много доволен .Париците обаче са в повечко няма спор.
              Still_boY написа:
              здравейте искам да разбере дали във вал тунинг ще могат да тунинговат моята toyota paseo искам предна броня задна броня и прагове и ако мойе да ми кайете колко 6те стружа цялата операция благодаря предварително
              Не разбрах ся... искаш да се знае че имаш тошмота или се включваш да си качваш броя мнения?Като искаш да разбереш питай намясто...ние да не сме от sales към Valsport хах

              Коментар

              Working...
              X