Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

чип - remap на Браво 1.9JTD около Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    чип - remap на Браво 1.9JTD около Пловдив

    Здравейте колегиКаде в Пловдив или околията слагат качествено чип(смяна на софтуера) на 1.9 ЖТД мотор.... и какви пари ще струва...?
    >>JDM<<

    #2
    Ако ти се ходи до Карлово по-добре там. http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=34566
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      знам един човек за 300 ама е в София.иначе работи мн качествено

      Коментар


        #4
        Имаше няква промо оферта в ПЛД, ама не знам дали е валидна оше. Пробвай с търсачката.
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          Имам представител в Димитровград който за 200лв. ще ти свърши прекрасна работа, ще останеш очарован от автомобилът си...При интерес се свържи с мен...http://www.tuneline-bg.com/index.php?load=home

          Коментар


            #6
            dani_94 написа:
            Имам представител в Димитровград който за 200лв. ще ти свърши прекрасна работа, ще останеш очарован от автомобилът си...При интерес се свържи с мен...http://www.tuneline-bg.com/index.php?load=home
            Някой ползвал ли е услугите на колегата? Ако да, може ли да изкажете малко мнения...

            Коментар


              #7
              В Пловдив има и места , които и за 160 лв ще ти сложат чип, но не знам колко са качествени. Ако искаш мога да ти кажа къде да търсиш.
              Grande Punto 1.3 75 hp
              Croma 1.9 Multijet 150 hp

              Коментар


                #8
                staik написа:
                В Пловдив има и места , които и за 160 лв ще ти сложат чип, но не знам колко са качествени. Ако искаш мога да ти кажа къде да търсиш.
                За 160 лв,два чипа ще ти сложат.Скоро бях чел някъде във форума за по 80 лв за чип.Изчакай,цените падат.............

                Коментар


                  #9
                  То самия чип като цяло нищо не струва,софтуера и труда са скъпи,вапроса е кой колко е алчен от майсторите,гледал съм и 4ипове по 600лв за атмосферни двигатели

                  Коментар


                    #10
                    BOXERIYI написа:
                    То самия чип като цяло нищо не струва,софтуера и труда са скъпи,вапроса е кой колко е алчен от майсторите,гледал съм и 4ипове по 600лв за атмосферни двигатели
                    При атмосверните двигатели с чипосване нищо не се получава.За това са му турили цена 600 лв,за да не се навие някой защото не става.Няма ли турбина с чипосване е чиста измама.А нормално атмосверните дизели въобще нямат електроника в управлението на двигателя,освен някое мижаво контролерче за ЕЖР-системата.При тях си е чиста механика.

                    Коментар


                      #11
                      колега не си прав точно .при атмосферките е ясно че почти никъв ефект няма, но разхода намалява,а тук в софия това е наи голямата екстра за една кола-да те вози без пари.иначе за инфо при аатмосферните двигатели с електрически инжекцион вдига въртящия момент с до 12%,

                      Коментар


                        #12
                        В Пловдив има и места , които и за 160 лв ще ти сложат чип, но не знам колко са качествени. Ако искаш мога да ти кажа къде да търсиш.(BOXERIYI)къде са тез места,че аз знам само едно ама та искат 400лв.

                        Коментар


                          #13
                          мерси колега алекси аз вече имам монтирани чипове на двата ми фиата и на единия ми камион и даже са малко по евтини

                          Коментар


                            #14
                            http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=33780офертата за грацки винаги е с отстьпка Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 малко са хората които знаят какво предлагат и как се правиот мен си трьгваш на 135 коня
                            тунинговам си колите за удоволствие
                            някои с турбо други с чип

                            Коментар


                              #15
                              Колега(BOXERIYI) аз не предлагам,в горния пост нешто съм збъркал и затова не си ме разбрал,за това пак ще те питам каде в П-В за тази пари чипват,че на мен ми искат 400лв.

                              Коментар

                              Working...
                              X