Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фолио за страничните прозорци - как?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фолио за страничните прозорци - как?

    Здравейте, банда! Вчера за втори път се навих да си затъмня задните странични джамове на Бравока. Този пъ обаче, подходих малко по-различно. Преди няколко месеца, направо се опитах да лепна парчето, което бях изразал и съответно след това имах за идея да отстраня излишното. Е, не стана, логично. Вчера си викам, за 30 минути ше съм готов... Да, ама не. Наложих едно парче от външната страна и много леко го изрязах почти по точките на джама. Тръгнах да го лепя отвътре и започна да става **** ****** **** ***** ЦЕНЗУРА ЦЕНЗУРА ЦЕНЗУРА!!!!!! Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Е, викам си аз днес, ще взема да питам някой колега от форума, който вероятно е слагал фолио без да си сваля стъклата. Та, някой да ми даде някакъв съвет... А иначе, ако иска да помага, може да пише. Идните почивни дни ще майсторя пак...
    NOW: ???
    Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
    Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

    #2
    Ти напръска ли джама със сапунена вода преди да лепнеш найлончето? Ако не си ще стане, ама на куково лято.
    Fiat Bravo 11'97
    1.4 12V A/C

    Коментар


      #3
      Re: Фолио за страничните прозорци - как?

      svetkos_ написа:
      Здравейте, банда! Вчера за втори път се навих да си затъмня задните странични джамове на Бравока. Този пъ обаче, подходих малко по-различно. Преди няколко месеца, направо се опитах да лепна парчето, което бях изразал и съответно след това имах за идея да отстраня излишното. Е, не стана, логично. Вчера си викам, за 30 минути ше съм готов... Да, ама не. Наложих едно парче от външната страна и много леко го изрязах почти по точките на джама. Тръгнах да го лепя отвътре и започна да става **** ****** **** ***** ЦЕНЗУРА ЦЕНЗУРА ЦЕНЗУРА!!!!!! Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Е, викам си аз днес, ще взема да питам някой колега от форума, който вероятно е слагал фолио без да си сваля стъклата. Та, някой да ми даде някакъв съвет... А иначе, ако иска да помага, може да пише. Идните почивни дни ще майсторя пак...
      Значи,изрезваш фолиото взимаш пръскачка със сапунена вода и запчваш бавно да отлепяш фолиото като постоянно го пръскаш обилно със сапунената вода.След това пръскаш обилно прозореца и лепиш фолиото,после почваш да вадиш водата и да заглаждаш фолиото.Когато извадиш хубаво всичката вода и въздух,чакаш да поизсъхне и изрезваш ненужното.
      Fiat Coupe 2.0 16V turbo

      Коментар


        #4
        Е, чак такъв индианец не съм. Естествено, че пръснах с вода, но без сапун. Поне така ми казаха де... Ще видя да пробвам със сапун пък да става каквото става... :Д
        NOW: ???
        Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
        Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

        Коментар


          #5
          И със сапун и без сапун все тая-не можеш да му искараш въздуха.Като го поизкараш въздуха с шпакличката трябва и пистолет за топъл въздух да нагряваш фолиото и да търкаш. На коли с прави стъкла и аз съм слагал ама на Бравото е тумбест джамо и без нагреване не става.

          Коментар


            #6
            Става ама с по хубаво фолио тези от 2,3,5 лева са наистина много гадни и тънки купете си по дебело фолио дори и за малко повече пари И въпреки сичко е хубаво да се слага върху топло стъкло аз алфата ще я тунирам лятото.
            Subaru B9 tribeca 3.0
            Peugeot 307 04
            Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
            Fiat Brava 1.6 16V 103

            Коментар


              #7
              Колега аз имаХ същия проблем и аз си взех фолиото и направих всичко което трябваше и пак съм с обикновенни прозорци решението е 150 кинта и затъмняване на 4те прозореца като предните 2 съвсем незабелейимо ги правят и изглежда невероятно
              Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

              Коментар


                #8
                Задните два прозореца с обикновенно фолио ги прават за 15лв перфектни

                Коментар


                  #9
                  4o4kata написа:
                  Задните два прозореца с обикновенно фолио ги прават за 15лв перфектни
                  каде? Дай инфо. Може и на лична ако искаш

                  Коментар


                    #10
                    Тука в К-дил ги прави един пич.Много е добър

                    Коментар


                      #11
                      моя съвет е първо да си купиш хубаво фолио поне 20лв и мисля че е по добре да го правиш рано сутрин когато е по хладно но не прекалено за да не се одърви фолиото.и повечко вода не я щади

                      Коментар


                        #12
                        С сешоар няма ли да стане? От тези по-мощните?
                        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
                        -------------------------------------
                        1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

                        Коментар


                          #13
                          мисля яе със сапунена вода оставаха петна отдолу май с чиста е по добре

                          Коментар

                          Working...
                          X